Oyun Gündem

God of War’un PC Sürümü için Yeni Fragman Yayımlandı

Sony, God of War’un (2018) PC versiyonu için oyunun PC’ye özgü özelliklerini vurgulayan yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda vurgulanan özellikler arasında NVIDIA DLSS performansı, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş yansımalar ve NVIDIA Reflex teknolojisi yer alıyor.

PC sürümünün özellikleri ise şu şekilde:

Aslına Sadık Zengin Görseller
PC için daha da geliştirilmiş çarpıcı görseller. En üst performansı sunabilmek için kilidi kaldırılan kare hızlarıyla, destekleyen cihazlarda gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkar. Daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, GTAO ve SSDO eklentileri ve çok daha fazlasını sunan geniş grafik seçenekleri ve hazır ayar yelpazesiyle kendi ayarlarını belirle.

NVIDIA DLSS ve Reflex Desteği
Kalite, performansla buluşuyor. Belli başlı Nvidia GPU’larında kare hızlarını artırmak ve güzel, keskin görüntüler elde etmek için NVIDIA Derin Öğrenme Süper Örnekleme (DLSS) teknolojisinin yapay zekâ gücünden yararlan. GeForce GPU’larda arzu ettiğin tepkisel oyun deneyimiyle daha hızlı tepki verebilmeni ve daha sert kombolar yapabilmeni sağlayan NVIDIA Reflex Düşük Gecikme teknolojisini kullan

Kişiselleştirilebilen Kontroller
Nasıl istersen öyle oyna. DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz kontrol cihazları başta olmak üzere geniş oyun kumandası ve tuşları tamamen değiştirilebilir fare ve klavye desteği sayesinde her eyleme oynanış tarzına uyacak ince ayar çekme gücü ellerinin arasında.

Ultra Geniş Ekran Desteği
Atmosfere hiç olmadığı kadar gireceksin. Panaromik geniş ekranda nefes kesen manzaralarla İskandinav topraklarında yolculuk et. 21:9 ultra geniş ekran desteği ile God of War™, orijinal kusursuz tiyatral görünümü daha da ileriye taşıyarak sinema kalitesinde bir deneyim sunuyor. 

God of War (2018) şu anda PlayStation 4 için mevcut ve PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden 14 Ocak 2022’de çıkış yapacak. 

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?