Oyun Gündem

God of War, Yaklaşık 50.000 Aktif Oyuncu ve %97 Olumlu Yorumla Steam’de iyi Bir Başlangıç ​​Yaptı

God of War Steam’de dünya çapında piyasaya sürüldü ve şimdiden ciddi bir popülerlik kazandı. PC bağlantı noktasının iyi niteliklerine ikna olan on binlerce oyuncu, hemen Kratos’un İskandinav maceralarının atmosferine daldı.

Şu anda, SteamDB tarafından sağlanan istatistiklere göre, Santa Monica stüdyosundaki oyunun neredeyse 50.000 aktif oyuncusu var (tam olarak 49.411) ve oyunun kendisi bu süre içinde (2596 üzerinden) %97 olumlu kullanıcı incelemesi kazandı. . Bunlar, önümüzdeki birkaç saat içinde Sony’nin oyunları arasında aktif kullanıcıların mutlak zirvesini kaydedebilecek olan God of War’ın yeni sürümünün başarılı bir şekilde piyasaya sürüldüğünü gösteren büyük rakamlar: rekor şu anda zirveye ulaşan Horizon Zero Dawn’da. 56.557 oyuncu.

Ayrıca God of War, Valve’ın global mağazasında ilk 10’da beklendiği gibi ilk sırada yer alıyor, son birkaç günden beri ilk olumlu eleştirilerden sonra zorlanmadan tırmanıyor.

Kısacası, PlayStation Studios’tan esinlenilmiş olsun ya da olmasın, Sony’nin platform destek stratejisi yeniden kazanıyor gibi görünüyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?