Oyun Gündem

God of War: Ragnarok Temalı State of Play Bugün Gerçekleşecek

Tom Henderson God of War Ragnarok etkinliğini beklerken, içeriden Roberto Serrano’da Sony’nin yaklaşmakta olan dijital şovuna itafen State of Play’in duyurulacağı ve yayınlanacağı tarihi açıkladı.

Ünlü Twitter profilinde yayınlanan bir dizi gönderide Serrano, önce yeni State of Play’in çıkış tarihini ve ardından Japon teknoloji devinin sosyal kanallarında duyurulacağı günü açıkladı. God of War: Ragnarok’a adanan ve uzun zamandır beklenen medya etkinliğinin duyurusunun bugün(28 Haziran Salı) gerçekleşeceğine inanıyor. PlayStation Blog’un editörleri, Kratos ve Atreus hayranlarını, daha önce içeriden bazı kişiler tarafından zaten belirtilen tarih olan 30 Haziran’da State of Play’e hazırlanmaya davet eden bir mesaj da paylaşacaklar.

İçeriden gelen bilgiye göre, dijital gösteri yaklaşık 20 dakika sürecek ve bize PS5 versiyonundan birçok yeni sahne gösterilecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir