Oyun Gündem

God of War Ragnarok Ps1 Oyunu Olsaydı Nasıl Olurdu?

Bir God of War Ragnarok hayranı, zamanı birkaç on yıl geriye döndürmeye karar veriyor ve oyun için PS1 tarzı bir fragman hazırlayarak gerçek bir retro görünüm kazandırıyor.

God of War Ragnarok hem hayranlar hem de medya tarafından övgüyle karşılandı. Bu yılın, hatta belki de tüm bu neslin en çok beklenen oyunlarından biri oldu. Aslında, Santa Monica Studio’nun 2018’deki reboot devamı olan oyunu, bu yılki The Game Awards’ta Yılın Oyunu ve En İyi Oyun Yönetimi de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi. Bu, oyunun kalitesinin bir kanıtı, ancak bir kişi oyun daha önce piyasaya sürülmüş olsaydı nasıl görüneceğini göstermek istedi.

The Gamer tarafından tespit edildiği üzere, YouTube kanalı “Jackarte” God of War Ragnarok’un yeni bir videosunu yayınladı, ancak bu videoya 1999’un baş döndürücü günlerinden daha ilkel bir sürüm gibi görünmesini sağlayan demake işlemini uyguladı. PS1 başlangıç ekranı ile tamamlanan bu video, resmi lansman fragmanının tamamen bir tekrarı.

Video, orijinalinin yüksek kaliteli sesini kullanırken, pikselli ve düşük çözünürlüklü görselleri, eski nesil’de yayınlanmış bir oyun görünümü veriyor. Jackarte yüklediği videonun oyunun yakında çıkacak hayran yapımı için bir teaser olmadığını söylüyor. Bu sadece bir konsept, ancak izleyen yaşlı insanlar için OG PlayStation konsolu günleri için nostalji duyguları aşılayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir