Oyun Gündem

God of War: Ragnarok için Yeni Bir Oynanış Videosu Daha Yayınlandı

God of War: Ragnarok, Game Informer’ın özel sayısına konu oldu ve Sony Santa Monica’dan Kratos ve Atreus’un yaklaşan macerası için bir oynanış videosu paylaşıldı. Ragnarok’taki temel savaş sistemi, serinin önceki oyunu ile aynı ancak savaşlar biraz daha çeşitli algoritmaya sahip olacak.

Game Informer tarafından açıklanan bilgilere göre, Ragnarok’un savaş sistemi 2018 yılında çıkan ilk oyun ile aynı olacak ancak geçmişte olduğundan daha gelişmiş dinamikler eklenmiş ve “üçgen” tuşu tarafından etkinleştirilen Özel Silah Hareketi olacak. Üçgen tuşuna basınca, Kratos’un Leviathan Baltasını veya Kaos Bıçaklarını ateş veya buz unsurlarıyla doldurmasına izin vererek, Frost Awaken ve Whiplash gibi yeni saldırılar gerçekleştirecek. 

God of War Ragnarok için bir oyun fragmanı 2021’de yayınlandığından beri geliştiriciler yeni özellikler ve oyun değişiklikleri konusunda sessiz kalmıştı. Son yayınlanan video ile daha fazla ayrıntı ortaya çıktı ve God of War 2018’den mevcut mekaniklere yapılan küçük değişiklikler, savaş sisteminin ana odağı olacak gibi görünmekte.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir