Oyun Gündem

God of War Ragnarok Hayranı Kaosun Kılıçlarını Yapıyor

Yetenekli bir God of War Ragnarok oyuncusu, Kratos’un Yunan döneminden beri kullandığı bir silah olan Kaos Kılıçlarının fantastik bir kopyasını yapıyor.

Bir God of War Ragnarok hayranı, Kratos’un ilk silahı olan Kaos Kılıçlarının çarpıcı bir kopyasını yaptı. God of War Ragnarok, Kratos ve Atreus’un İskandinav mitolojisindeki dokuz diyara uzanan hikâyesini devam ettiriyor. Santa Monica Studio’nun son oyunu, baba-oğul ikilisinin diyarın en yüksek zirvesine ulaşma arayışında olduğu bir önceki oyunu olan God of War 2018’deki hikayesi üzerine inşa ediliyor. Kratos ve Atreus macerası sırasında birçok zorlu düşmanla karşılaşıyor ve bunları sırasıyla Leviathan Baltası ve Talon Yayı gibi silahlarını kullanarak alt ediyorlar.

Reddit kullanıcısı “SintryMir-Cosplay” Kratos’un ünlü silahının mükemmele yakın bir kopyasını gösteren bir dizi resim paylaştı. Hayran, oyun temalı kostümler ve eşyalar yapan bir atölyede çalıştığını ve kısa süre önce God of War Ragnarok’un ikonik Kaos Kılıçlarını yaratmayı tamamladıklarını açıklıyor. Görüntüler God of War silahlarını farklı açılardan göstererek orijinal ve kopya arasındaki temel benzerlikleri ortaya koyuyor.

İlgili görsellere aşağıdaki Reddit konusundan ulaşabilirsiniz.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir