Oyun Gündem

God of War: Ragnarok Görsel Efektleri Tamamlandı

Kratos ve Atreus’un yeni macerası olacak olan God of War: Ragnarok’un piyasaya sürülmesi çok yakın. Bu haber, Santa Monica stüdyosunun kampından gelen en son haberlerle zaten bilinen bir gerçek. Geliştiriciler, stüdyo sanatçıları tarafından onaylanan görsel efektler üzerindeki çalışmaları çoktan bitirdiğini duyurdu.

God of War: Ragnarok’un gelişimi mümkün olduğunca tamamlanmaya yakın. Bazı görsel efekt sanatçıları, bölümlerinin oyun üzerindeki çalışmalarını tamamen bitirdiğini ve bu nedenle bazı personelin başka projelere geçtiğini bildiriyor. Şu anda, yalnızca test departmanı, gözden kaçan hataları yakalamaya yardımcı olacak eylemler üzerinde aktif olarak çalışıyor.

Muhtemelen God of War: Ragnarok’un çıkış tarihi yakın bir zamanda açıklanacak. Oyun için yeni bir fragman 27 Mayıs’ta State of Play sırasında veya yaz başında büyük bir Sony etkinliğinde gösterilebilir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir