Oyun Gündem

God of War için PS5 güncellemesi çıktı

Sony Santa Monica stüdyosunun resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamada bu yeni güncelleme ile birlikte oyunun mevcut grafik ayarlarında konsola (PS5) özel değişiklikler yapıldığı ve çözünürlük konusunda da yeniliklere gidildiği belirtildi. Ayrıca bu yama tabi ki ücretsiz.

Oyuncular Playstation 4 Pro sürümünde performans ve çözünürlük olmak üzere iki farklı grafik modu arasında seçim yapabiliyordu. Çıkan PS5 güncellemesi ise bu seçenekleri kaldırıyor ve oyunu PS5 üzerinde 4K çözünürlükte (2160P) 60 FPS olarak oynatabiliyor.

Yapılan açıklamada ayrıca God of War oyununu PS5 üzerinden geriye uyumluluk sistemi ile oynayan oyuncuları görmekten oldukça mutlu oldukları belirtilmiş. Bu güncelleme ile birlikte oyunu ilk kez PS Plus Collection üzerinden deneyen oyuncuların da çok daha iyi bir performans ile oynayacağını söyleyebiliriz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?