Oyun GündemTürkçe Yamalar

GigaBash Türkçe Yama ve Kurulumu

Yüzyıllar boyunca dünyanın derinliklerinde uyuklayarak geçirdikten sonra, Titanlar olarak bilinen ilkel canavarlar uyandı. Şimdi, dünya hakimiyeti için insanlıkla ve birbirleriyle savaşmaları gerekiyor.

GigaBash , Power Stone, Super Smash Bros Ultimate ve War of Monsters gibi oyunların kaosu ve yaratıcılığını, klasik kaiju filmlerinin dudak uçuklatan ölçeğiyle birleştirir. Azgın bir Titan veya Titan avcısı bir mecha olarak oynayın; Göklerden şimşek çağırın, bir radyo kulesini baton olarak kullanın veya bütün bir bölgeyi (ve düşmanlarınızı) tek bir büyük kartopu haline getirin. Yeterince ortalığı kasıp kavurursanız, son biçiminize, korkunç derecede titanik S-Serisine dönüşeceksiniz.

CANAVARI SAL

Savaş Modunda her biri kendi hareket ve oyun tarzına sahip 10 benzersiz karakterden oluşan renkli bir kadro arasından seçim yapın. Hepsine hakim olabilir misin?

ZEMİN

Dört oyuncuya kadar herkes için ücretsiz, eğlenceli ve çılgın bir oyuna dalın, Savaş modunda savaşın veya 2’ye 2’de eşleşin. Dünya çapında savaş açın – şehir manzaralarından egzotik yerlere, hiçbir yer Titanların gazabından güvenli değil!

EV ÖNÜ

Yerel çok oyunculu modda en fazla üç arkadaşınıza meydan okumak için kanepeye atlayın. Kimse evde yok? Sorun değil, sadece çevrimiçi olun!

ÖĞRENMESİ KOLAY, ÜSTÜN OLMASI ZOR

Saldırılarınızı zamanlayın, rakiplerinizi engelleyin, kepçeler ve özel ürünler kullanın ve son formunuzu ortaya çıkarmak için o sayacı inşa edin!

TİTANLARIN SAVAŞI

Her biri kendi büyük kahramanı olan dört benzersiz tek oyunculu kampanyada Titanların kökenlerini (ve talihsizliklerini) keşfedin.

ALFA SALONU

Düello modunda kafa kafaya gidin, başka bir oyuncuya Titanların gerçek Kralının kim olduğunu görmesi için meydan okuyun.

ÇOK OYUNCULU MAYHEM

Maksimum eğlence için tasarlanmış çeşitli mini oyunlarla nihai parti modunu deneyimleyin. Yalnızca yerel oyunda kullanılabilir.

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın.

NOT: Yama makine çeviridir.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?