Oyun Gündem

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Dune: Spice Wars PC için Duyuruldu

Yayıncı Funcom ve geliştirici Shiro Games , PC ( Steam ) için gerçek zamanlı strateji oyunu Dune: Spice Wars’ı duyurdu . 2022’de Erken Erişim’de başlayacak.

Hakkında

Eleştirmenlerce beğenilen Northgard’ın geliştiricilerinden 4X öğelere sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Frank Herbert’in çığır açan Dune evreninde yer alan, fraksiyonunuza liderlik etmeli ve zorlu çöl gezegeni Arrakis üzerinde kontrol ve hakimiyet için savaşmalısınız.

Baharat evrendeki en değerli kaynaktır. Baharat yaşamı uzatır, bilinci genişletir ve yıldızlararası seyahati mümkün kılar. Kendi hikayenizi yaratın ve House Atreides ve House Harkonnen dahil olmak üzere çeşitli gruplardan biri olarak oynayın ve Dune ve baharat üzerinde güç için yarışın.

Manzarayı solucan işareti için tarayın veya birliklerinizi ve baharat toplayıcılarınızı, kum tepelerini patlatıp hepsini yutmak için patlatacak olan devasa kum solucanlarına kaptırma riskiyle karşı karşıya kalın. Rakiplerinizi siyasi entrikalarla alt edin, onları savaşta ezin ve aldatıcı casus ağınız ile onları baltalayın.

Temel Özellikler

  • Frank Herbert’s Dune – Şimdiye kadar yaratılmış en etkili bilim kurgu ortamlarından biri olan eşsiz Dune evrenini deneyimleyin . Duke Leto Atreides, Baron Vladimir Harkonnen ve daha fazlası gibi ikonik karakterler olarak oynayın ve ulusunuzu zafere taşıyın. Tehlikeli manzara hakim masif sandworms, sürekli tehdit gözleyin Dune .
  • Kendi Yolunuzu Oluşturun – Evrendeki en önemli gezegen üzerinde hakimiyet kurmak ve kontrolü ele geçirmek için hile, siyasi etki, ekonomik üstünlük veya açık savaş arasında seçim yapın! Rakiplerinizin planlarını sabote etmek için gizli ajanlar kullanın. Stratejinizi ilerletmek için Landsraad’daki siyasi kararlara oy verin.
  • Gerçek Zamanlı 4X – Keşfedin Dune kaynakları, köyler ve ilgi noktalarını keşfetmek için ornithopters ile. Gittikçe daha fazla bölgenin kontrolünü ele geçirmek için birliklerinizle genişletin. Ekonomiyi domine etmek için kaynakları binalar ve baharat biçerdöverler aracılığıyla kullanın. Güçlü bir orduyla düşmanlarınızı yok edin ama dikkatli olun, çünkü doğrudan saldırganlık yüksek siyasi sonuçlar doğurabilir.
  • Erken Erişim Boyunca Büyüyor – Oyun, geri bildirimlerinize göre Erken Erişim sırasında güncellenecek ve genişletilecektir. Topluluğun önemli girdilerine dayalı olarak Erken Erişim döneminde daha fazla özellik ve içerik, iyileştirilmiş denge ve yeni oyun modları eklenecektir.

Duyuru fragmanı

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir