Oyun GündemPC

GeForce Now Bombayı Patlattı: God of War PC için Steam’de Çıkacak!

PlayStation etkinliğinde tanıtılan God of War Ragnarok oyunu tüm oyuncuları heyecanlandırmıştı. Meraklı bir kullanıcı ise bulduğu birkaç bilgiyle birlikte God of War’ın PC’ye gelebileceği hakkında önemli ipuçları yakaladı. IGHOR takma adlı bir kullanıcı, NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmetinde bazı oyunların eklenip kaldırıldığını fark etti. Bu durum aslında ilginç değil çünkü her Perşembe günü platforma yeni oyunlar ekleniyor. İşin ilginç ise kısmı burada:

Oynamak istediği oyunlardan birinin geri dönmesini beklemekten bıkan kullanıcı, “yasak oyunları” bulmaya karar vermiş. Platformda oynanamayan oyunları aramaya koyulan kullanıcı yanlışlıkla önemli bir bilgi elde etti.

Sorgu ve veri işleme dili olan GraphQL sorgularını test etmek için bir ara yüze erişen kullanıcı, 18 binden fazla oyun bulunan GFN hizmetinin oyun listesine ulaşmayı başardı.

Bulunan oyunlar arasında Mafia: Definitive Edition oyunu dahil olmak üzere PlayStation özel oyunu God of War da yer alıyor. Hatta oyunun oynanması için Steam hesabının gerekli olduğu uyarısı bulunuyor.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir