HaberlerOyun Gündem

Gamescom 2022’de The Callisto Protocol’e Ait Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Gamescom 2022’nin açılış töreninde, oyun konferansının muhtemelen en kanlı fragmanını sundular. Striking Distance’ın geliştiricileri, canavarlar, kanalizasyonlar ve parçalanma için bir yerin olduğu bilim kurgu korku The Callisto Protocol için yeni bir fragman paylaştı.

Yayınlanan görüntülere bakılırsa, oyunun görsel kısmı gözle görülür şekilde kanlı bir çeşitlilik katmış. Videoda kahraman, geleceğin benzersiz bir silahını kullanarak canavarlarla etkili bir şekilde ilgilenir. Ek olarak, oyuncunun cephaneliğinde herhangi bir düşmanı yok etmenize izin veren birkaç kullanışlı araç daha olacak.

The Callisto Protocolü, sektörün deneyimli isimlerini ve orijinal Dead Space’in yaratıcılarını içeren genç stüdyo Striking Distance tarafından oluşturuluyor. Oyun uzak bir gelecekte Jüpiter’in yalnız bir uydusunda geçiyor. Ana karakterin çıkması gereken katı bir rejim hapishanesi var. Yolunda uzayın zorlu koşulları ve korkunç canavarlar olacak.

The Callisto Protocol 2 Aralık’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir