Oyun Gündem

From Software, ‘Birden Fazla Yeni Proje’ Üzerinde Çalışıyor

Bu, Japon stüdyosunun, “birden fazla yeni proje için geniş bir meslek yelpazesi” sözleriyle, kapsayacak personel aramasını sağlayan en son işe alım sürecine göre.

Elden Ring direktörü ve Başkan Hidetaka Miyazaki, Cuma günü bir Japon 4Gamer röportajında ​​yorumları detaylandırdı ve geliştirme aşamasındaki oyunların farklı yönetmenler tarafından yönetildiğini açıkladı.

“Birkaç röportajda söylediğim gibi, şu anda Elden Ring ölçeğinde bir başlık oluşturabilmiş olmamız büyük ölçüde şirket içindeki personelin genişlemesinden kaynaklanıyor, ancak bundan sonra bize güveneceğimizi düşünüyorum. Onlara daha fazla proje.

“Aslında benim dışımda insanların yönettiği birkaç başlık üzerinde çalışıyoruz” diye ekledi. “Sanırım size From Software için farklı bir yön rengi gösterebileceğiz, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.”

Şirket başkanı olarak Miyazaki’nin diğer geliştirme aşamasındaki projeleri takip etmesi gerekiyor. Ancak içerik oluşturucu, 4Gamer’a herhangi bir müdahaleyi “minimum” düzeyde tutmayı sevdiğini söyledi.

“Ben esasen bir yönetmenim, bu yüzden geliştirilmekte olan bir başlıkla karşılaştığımda, üzerinde çok düşünüyorum ve onun hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.

“Ama bu durumda, yönetmen değilim, vizyon konusu değilim ve sonuna kadar sorumluluk alamam, bu yüzden gereksiz bir müdahalenin çok fazla olumsuz etkisi olacağını hissediyorum. oyun ve proje.”

Aynı röportajda Miyazaki, yöneteceği bir sonraki oyun projesi için şimdiden erken çalışmalara başladığını iddia etti.

“Yönetmen olarak şimdiden bir sonraki başlık üzerinde çalışıyorum” dedi. “Orta ve uzun vadede, geçmiş oyunlardan daha soyut bir fantezi üzerinde çalışmak istiyorum.”

Devam etti: “Elden Ring de dahil olmak üzere fantastik aksiyon RPG oyunları yaratma sürecinde, bu formata uymayan fantezi fikirleri ve imajları biriktirmeye devam ettim ve hepsini bir yerde bir araya getirmek ve bir araya getirmek istiyorum. onları dışarı çıkar.”

Daha önceki bir 2018 röportajında ​​Miyazaki, 2016’dan beri stüdyonun “üç buçuk” oyun üzerinde çalıştığını, yarı oyunun PS4 VR başlığı Déraciné olduğunu belirtmişti.

From’da geliştirilmekte olan bir duyurulmamış oyun, bu yılın başlarında bir tüketici anketinde bahsedildiği bildirilen Armored Core 6 gibi görünüyor.

Resetera kullanıcısı Red Liquorice Ocak ayında Elden Ring ve Dark Souls stüdyosundan bir anket aldıklarını iddia etmişti.

2012’den bu yana ilk tam Zırhlı Çekirdek başlığı olacağı iddia edilen”Hidetaka Miyazaki tarafından yaratılan bir bilim kurgu dünyası”, “üç boyutlu, dinamik eylem” ve “özelleştirmede yüksek derecede özgürlük” içerdiği söylendi. ”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir