Oyun Gündem

Fortnite Bölüm 4 Witcher ve Doom Kostümlerini Sızdırdı

Fortnite’ın yaklaşan 4. Bölümüne ilişkin ilk sızıntılar, gelecek sezonun hem The Witcher hem de Doom’dan kostümler içeriyor.

Fortnite’ın yaklaşan 4. Bölümünden gelen sızıntılar hem The Witcher hem de Doom kostümlerini ortaya çıkarıyor. Fortnite’ın 3. Bölüm 4. Sezonu Cumartesi günü sona erdi ve yeni bir şeylerin başlangıcına yol açtı. Fortnite’ın sunucuları şu anda yeni sezona hazırlık için kapalı olsa da, veri analizcileri ve sızıntı avcıları Epic Games’in neler planladığını keşfetmeye başladı bile. Geralt ve Doomguy’ın yer aldığı Bölüm 4’ün ilk sezonu için Savaş Bileti’ne erken bir bakış da bu sızıntılardan biri.

Fortnite’ın her sezonu yeni kostümler ve stillerle dolu bir Savaş Bileti içeriyor. Bu Savaş Biletleri genellikle Savaş Bileti’nin 100. Aşamasını tamamlamak için en az bir lisanslı ödül içeriyor. Örneğin, Fortnite’ın 3. Sezon 4. Bölümünde 100. Aşama ödülü olarak Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten Spider-Gwen yer alıyordu. Ondan önceki sezonda ise Yıldız Savaşları filmlerinden Darth Vader Kademe 100’dü.

Bölüm 4’ün Savaş Bileti için Fortnite oyuncularının edinebileceği ana karakter görünümlerini içeren bir tanıtım görseli sızıntı yapanlar tarafından keşfedildi. Grup içinde kolayca tanınabilen iki lisanslı kostüm, The Witcher oyunlarından Geralt of Rivia ve Id Software’in modern Doom serisinden Doomguy. Geralt, gümüş ve çelik kılıçları, arbaleti ve Kaer Morhen zırhı ile karakterin The Witcher 3 versiyonuna dayanıyor gibi görünüyor. Doomguy ise Doom Eternal’dan Crucible kılıcını kullanıyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir