Oyun Gündem

Forspoken’ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Yayıncı Square Enix ve geliştirici Luminous Productions, Forspoken’ın 24 Mayıs 2022’de PlayStation 5 ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun hem PC hem de PS5 Türkiye fiyatı ise 699,00 TL

Forspoken, güzel ve zalim Athia topraklarına götürülen New York’lu genç Frey’in yolculuğunu anlatıyor. Evine dönmenin yollarını arayan Frey, yeni edindiği sihirli güçleriyle geniş toprakları aşmak ve devasa canavarlarla savaşmak zorunda.

Nefes kesen ve fantastik bir diyara gizemli bir şekilde götürülmüş, evine dönmenin yolunu arayan Frey’e bu unutulmaz yolculuğunda eşlik et. Frey, felaket getiren Break’i arşınlarken ve muazzam bir gücü kontrol etmeyi öğrenirken Athia’nın gizemlerini açığa çıkar.

Son teknolojiyle hayata getirilmiş, göz alıcı grafiklere sahip muazzam manzaralara ve ilginç yaratıklara ev sahipliği yapan geniş Athia diyarlarını keşfet.

Steam sayfası

https://store.steampowered.com/app/1680880/Forspoken/

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir