Oyun Gündem

Forspoken Ödüllerinin Listesi Paylaşıldı!

Square Enix ve Luminous Productions’ın Forspoken oyunu çıkmak üzere ve çıkmadan önce oyunun ödüllerinin tam listesi internete düştü. Bir platin, iki altın, yedi gümüş ve 44 bronz olmak üzere toplam 54 kupa içeren Forspoken ödül listesine buradan göz atabilirsiniz.

Demoyu oynadıysanız, Square Enix’in HDR, metin ve görüntü sorunlarının oyunun tam sürümde çözüleceğini doğruladığını unutmayın.

Forspoken (orijinal adıyla Project Athia) oyuncuları garip güçler ve canavarlarla dolu bir fantezi dünyasına götüren bir macera oyunudur. Forspoken’ın kahramanı Frey Holland, doğaüstü unsurları bizim gerçekliğimize özgü şeylerle birleştiren tehlikeli bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kadın.

Forspoken’da aksiyonu üçüncü şahıs bakış açısından deneyimliyoruz. Oyun, mekanları keşfetmeye ve çeşitli düşmanlarla (ejderhalar gibi) savaşmaya odaklanıyor. Kontrol ettiğimiz karakter çok hızlı ve duvarlar boyunca koşabilir, kısa mesafe zıplayabilir / kayabilir. Savaşlarda saldırı büyüsü, savunma kalkanı veya düşmanları taşa dönüştürüp kilitleme gibi çeşitli özel yetenekler ve büyüler kullanabiliyoruz. Oyun ilerledikçe kahramanımız yeni beceriler öğreniyor.

Forspoken 24 Ocak 2023’te PS5 ve PC için çıkış yapacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

  1. görseller güzel ama bomboş bir açık dünya olacak gibi demosunu oynayan yayıncıların bir çoğu combat sistemi yaratıcı ama vuruş hissi yok büyüler arası kombo ve reaksiyon yapmak için geçişler dövüş mekaniğini yavaşlatıyor yani su büyüsünü yapıp ateşe geçerken menüden ateş seçilirken dövüş slowa giriyor ama bu olay çok sık oluyor diye ortak yorumlar gördüm kısacası calista protocol gibi ham bir kombat ve ubisoft açık dünyaları gibi kendini tekrar eden görev dizaynı olması muhtemel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir