Oyun GündemPCTürkçe Yamalar

Fobia St Dinfna Hotel Türkçe Yama ve Kurulumu

St. Dinfina Hotel’e ev sahipliği yapan Treze Trilhas, gizemli kayıplar ve doğaüstü olaylar dahil, sayısız söylentilerin odağı olan köhne bir yerdir. Haber patlatma umuduyla amatör gazeteci Roberto Leite Lopes, arkadaşı Stephanie’den gelen bir ipucunu takip ederek Santa Catarina’ya gider.

Farklı zaman dilimlerini, fanatik bir tarikatı, insan deneylerini ve duvarlarda gezinen hayaletleri gösteren bir kamerayı bulmasıyla gerçeklik altüst olunca yalnızca hakikati ortaya çıkarmak için değil hayatta kalmak için de araştırma yeteneklerine ihtiyaç duyar. Bulmacalar çöz ve geçmiş, şimdi ve gelecek birbirine girerken kovalamacayı durdurmak için her şeyi araştır.

• Büyük Oteli Keşfet – Unreal Engine, bu birinci şahıs korku deneyimine tüyler ürpertecek kadar gerçekçi görseller katıyor.
• Korkunun Üstesinden Gel – Koşarken, saklanırken veya koridorlarda sinsice dolaşan yaratıklarla savaşırken malzemeleri araştır.
• Gizemi Çöz – Bulmacalar ve tuzaklarla dolu, dolambaçlı bir anlatım içinde alemler birbirine giriyor.
• Geçmişe ve geleceğe bak – Otelin duvarlarında gizli olan birçok sırrı ortaya çıkarmak için paralel gerçeklikleri birbirine bağlayan gizemli bir kamerayı kullanarak farklı zaman dilimleriyle etkileşime geç.

Kurulum Şifresi: Fobiatr_Sage

Kurulum: Türkçe Yama Dosyasını “FobiaStDinfnaHotel” Klasörü İçine Atın ve Kurulumu yapın.

Kaynak: Crazy | Sage

TÜRKÇE YAMA MAKİNE ÇEVİRİDİR.

YAMAYI İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?