Oyun Gündem

Final Fantasy XIV 6.3 Güncellemesi İle İlgili Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı!

Square Enix bugün Final Fantasy XIV 6.3 güncellemesi ile eklenecek daha fazla içeriği gösteren yeni ekran görüntülerini yayımladı.

Myths of the Kingdom Alliance Raid Part 2: Euphrosyne’e yeni bir bakış atıyoruz. Kazanabileceğimiz yeni teçhizat ve Halone’un kendisi, yeni derin zindan “Eureka Ortos” ve onun çarpıcı Allagan teması, Somehow Beyond Hildibrand Adventures’ın yeni bölümü, yeni Manderville silah yükseltme görev aşamaları ve Splendorous Tools yükseltme görevleri, Loporrite kabilesi görevleri, yeni bir Özel Teslimat Anden istemcisi ve yeni bir Black Cloak temalı Leap of Faith kursu.

Koleksiyon parçalarına geçersek, yeni minyonlara (ultra sevimli corgi dahil) ve kızak hayvanlarına bir göz atıyoruz. Bunların arasında Final Fantasy VI’nın ikonik Setzer zeplini Blackjack’i görebiliriz.

‘Feast of the Gods, Awe of the Lands’ adlı güncellemenin eli kulağında olduğunu ve 10 Ocak’ta yayınlanacağını zaten biliyoruz. Bu güncelleme, yeni hikaye içeriği, yeni zindan, yeni gerçek dışı meydan okuma, yeni seviye ve hazine avı zindanı, daha fazla Ada Sığınağı içeriği ve çok daha fazlasına ek olarak, oyunun yaşam alanı ihtiyacı olan sunucularına daha fazla Island Sanctuary ekleyecek büyük bir konut güncellemesidir.

Final Fantasy XIV şu anda PS5, PS4 ve PC için mevcut.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir