Oyun GündemVideo Haber

Fantezi Oyunu The Explorator Duyuruldu

Fantezi yarı açık dünya birinci şahıs nişancı The Explorator, dünkü ID@Xbox akışı sırasında PC ve Xbox’a gelecek yaratıcı bir oyun olarak tanıtıldı. Bu eğlenceli oyun için herhangi bir çıkış tarihi verilmedi ancak ilk fragmanında hayranları uzun süre meşgul edecek kadar küçük detaylar yer alıyor. Bir dakikadan biraz uzun olan fragman, canlı dünyaları ve sevimli çizgi karakterleri gösteriyor.

The Explorator hakkında daha fazla bilgiyi Steam sayfasında bulabilirsiniz. Geliştirici Remnant Games, fantastik macerayı “gerçekçi bir FPS” olarak tanımlıyor, yani her mermi ölümcül. Oyuncular, görevlerde karakterlerle tanışırken ve tehlikeli Ospolis adasını keşfederken envanter ve ağırlık yönetim sistemlerinde nasıl gezineceklerini öğrenmek zorunda kalacaklar. Bu tehlikeli harikalar diyarında, size benzersiz istatistikler veren kalıntılar bularak silahlarınızı ve zırhınızı yükseltebilirsiniz. 

The Explorator şu anda yalnızca PC ve Xbox platformları için duyuruldu.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir