Oyun Gündem

Fantastik Çiftçilik Simülasyonu Tales of Seikyu’nun İlk Fragmanı Yayımlandı!

Çinli stüdyo ACE Entertainment, oyuncuların çeşitli efsanevi yaratıkların yaşadığı kayıp bir diyarda eski bir hanı işletmek zorunda oldukları oryantal fantezi çiftçilik macera simülasyon oyunu Tales of Seikyu’nun ilk fragmanını ve ekran görüntülerini yayınladı. Oyunun Steam üzerinden PC’de yayınlanması planlanırken, PlayStation, Xbox ve Switch versiyonları daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.

Tales of Seikyu, dünyanın dört bir yanından çeşitli efsanevi yaratıklara ev sahipliği yapan Seikyu adlı kayıp bir ülkede geçen oryantal bir fantezi çiftçilik simülasyonu macera oyunudur. Kasabanın sakinlerinin kendi hayatları vardır; örneğin her zaman aç olan zarif bar sahibi Suten-doji, eski tanrıları incelemeye kafayı takmış bir asi olan esprili folklorcu Yoji ve artık sadece iskelesiyle ilgilenen eski mafya babası Otter Andolini. Ancak, görünüşte huzurlu olan kasaba, Eski Tanrıların gücü tarafından sürekli tehdit edilmektedir. Bir yabancı olarak, Tanrı Inari tarafından size emanet edilen eski hanı başarıyla işletebilecek misiniz?

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir