HaberlerOyun GündemSinema-Dizi Gündem

Fallout TV dizisinin yayın tarihi açıklandı

Amazon dizisi Nisan 2024’te başlıyor.

Hazır olun, Fallout hayranları – Amazon Prime Fallout TV dizisi gelecek yıl Nisan ayında başlamadan önce sığınaklarınızda kalmanız için sadece birkaç ay kaldı.

Eski adı Twitter olan X’te yayınlanan kısa bir tanıtım videosu Fallout serisinin çıkış tarihini ortaya koyuyor: 12 Nisan 2024.

(Tabii ki bu tarih Amerikan tarzında yazılmış, yani 4/12/24).

Bugünkü teaser, serinin ikonik Pip-Boy grafiklerinin yanı sıra, Fallout hayranlarının şu anda Easter eggs için taradıklarından emin olduğum bir bilgisayar kodu akışı içeriyor.

Daha önce Fallout: The Series’in 2024’te piyasaya sürüleceğini biliyorduk, ancak ne zaman olacağını bilmiyorduk.

Amazon’un Fallout TV Serisi İçin Yayınlanan Tarih Duyurusu Fragmanı.

Dizi ilk olarak 2020’de Amazon tarafından duyuruldu ve o zamandan beri internette sürekli olarak set fotoğraflarının yayınlandığını ve Twin Peaks’ten Kyle MacLachlan, Yellowjackets’tan Ella Purnell ve The Shield’den Walton Goggins’in oyuncu kadrosunda yer aldığı haberlerini gördük.

Bu yılın Ağustos ayında Gamescom’daki Starfield sunumunun bir parçası olarak kısa bir dakika süren bir ön gösterim yapıldı. Görüntüler çok iyi kalitede kaydedilmedi, ancak tipik kıyamet görünümlü bazı sahneleri, hortlakları ve T-45 güç zırhını seçebilirsiniz.

Amazon, Fallout dizisinin bombalar düştükten sonra Los Angeles’ta bulunan Vault 33’e ne olduğunu detaylandıracağını doğrulamasına rağmen ayrıntılar konusunda oldukça ketum davrandı.

Öyleyse, gelecek yıl Nisan! Sadece altı ay kaldı – umarım hepinizin o zamana kadar yetecek kadar konserve ürünü vardır.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir