Oyun Gündem

Fallout 76 için Night of the Moth Güncellemesi Yayımlandı

Bethesda, Fallout 76 için Night of the Moth adlı yeni bir güncelleme yayınladı ve tüm yama notlarını açıkladı. Yama notlarına göre bu güncelleme yaklaşık 10 GB boyutunda (Steam ve Bethesda.net). Microsoft Store’daki boyutu ise 19 GB.

Fallout 76 için Night of the Moth güncellemesi beraberinde de Mothman Equinox Sezon Etkinliği, Fallout 76 7. Sezon, oynanış kalitesini arttıran bolca eklentiler, Herkese Açık Etkinlik iyileştirmeleri ve çok daha fazlasını getiriyor.

YENI SEZON ETKINLIĞI: MOTHMAN EQUINOX

Bir grup cüppeli gezgin Appalachia’ya geldi ve Mothman Equinox olarak bilinen şüpheli bir olayı kutlamak için Point Pleasant’a yerleşti. Kendilerine “Enlightened” diyen, Wise Mothman’in en sadık müritlerinin bu mezhebi, özenli bir ayinle efsanevi bir canavar çağırmayı planlıyor. Wise Mothman’in lütfunu kazanmak için karanlık uğraşlarına yardım edin ve rakip tarikat üyelerini defedin!

FALLOUT 76 7. SEZON: ZORBO’S REVENGE

Evrenin eski (kendi deyimiyle) imparatoru Dr. Zorbo, “Legendary Run”da Captain Cosmos tarafından ezici bir şekilde yenilişini asla unutmadı. Şimdi Zorbo, Captain Cosmos’u yok etmek için kullanacağı dev bir savaş makinesi inşa etmesine yardımcı olacak kötü bir ekip kurarak intikam arıyor. İşte bugün başlayacak Fallout 76 7. Sezon’da sizi bekleyenler:

Yeni Skor Tablosu: Dr. Zorbo, Captain Cosmos’u alt etmesine yardımcı olacak harika bir ekip toplamak için gezegenleri dolaşırken “Zorbo’s Revenge” Puan Tablosu’nda güçlerinizi onunla birleştirin. Bu esnada oyun içi para birimleri, tüketim eşyaları, C.A.M.P. nesneleri ve çok daha fazlasını içeren sezonun oyun içi ödüllerini kazanabileceksiniz!

Yeni Müttefikler: Puan Tablosu’nda rütbe atladıkça, C.A.M.P.’inize katılıp size kendi ürünlerini satıp, günlük güçlendirme sunabilen iki yeni müttefik; Xerxo ve Katherine’in kilidini açacaksınız.

100. Rütbe ve Ötesine: Geçen sezon olduğu gibi, 7. Sezon sonuna kadar bir kez daha 100. Rütbe’yi aşarak ilave rütbe yükselme ödülleri kazanmaya devam edebileceksiniz. 100’den sonra eriştiğiniz her rütbe Perk Card paketleri, tek kullanımlık eşyalar, Atom’lar ve daha fazlasını kazandıracak.

Öne çıkan yama notları

  • Mothman Equinox: 21 Aralık’a kadar, Wise Mothman’i Appalachia’ya çağırmaları adına Enlightened’lara yardım edip yeni temalı ödüller kazanmak için saat başı Forest bölgesine giderek Point Pleasant’ı ziyaret edin.
  • 7. Sezon Başlıyor: Dr. Zorbo, Captain Cosmos’dan intikamını alacak… Siz de yardım edeceksiniz! Rütbenizi yükseltin ve 7. Sezon’da Puan Tablosu’nda yıldız gibi parlayan ödüller kazanın. Tabii tüm bunlar, Zorbo’ya sinsi bir ekip kurmada yardım etmek için yıldızları gezerken olacak.

Oynanış Kalitesini Arttıran İyileştirmeler: Efsanevi ganimet paylaşımı, yakındaki cesetlerden ganimet toplama, bir Pip-Boy Keyring (Pip-Boy Anahtarlığı) gibi topluluğumuzun talep ettiği iyileştirmeler ekledik.

Herkese Açık Etkinlik İyileştirmeleri: Herkese Açık Etkinlik sistemimizi kolaylaştırmak için bazı iyileştirmeler yaptık ve bazı Herkese Açık Etkinliklere denge değişiklikleri uygulandı.

Pirate Radio: Kaçak bir yayın Appalachia’nın radyolarını işgal ediyor! Yeni melodilere ayak uydurmak, radyo tiyatrolarını ve reklamları kaçırmamak için Pip-Boy’unuzu Pirate Radio’ya ayarlayın.

 Tüm yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın. 

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?