Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Fable 4 Elder Scrolls 6’dan Önce Çıkacak

Yeni bir röportajda, Xbox başkanı Phil Spencer geliştiricileri doğruladı ve Fable 4 oyununun, Elder Scrolls 6’dan daha erken çıkacağını söyledi.

Oyunun ilk teaser fragmanı, Fable’ın geleneksel mizahının korunacağını öne sürdü ve Phil Spencer bunu doğruladı. IGN Unlocked podcast’inde konuşan şunları söyledi:

“Fable hiçbir zaman karanlık bir fantezi oyunu olmadı, Fable her zaman biraz daha tasasız ve biraz daha İngiliz olmuştur. Playground Games stüdyosunun, oyunun bu tarzını sürdüreceğini söyleyebilirim.”

Spencer ayrıca Fable 4’ün çıkış tarihi hakkında da küçük bir ipucu verdi. Xbox başkanı, şu anda her iki oyun için tüm bilgilerin sadece teaser fragmanlarında olmasına rağmen, Elder Scrolls 6’nın piyasaya sürülmesinden Fable 4’ten çok daha uzakta olduğunu belirtti.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir