Oyun Gündem

Eylül Ayında Evil West Oynayacağız!

Yayıncı Focus Entertainment ve geliştirici Flying Wild Hog, Evil West’in 20 Eylül ayında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Kısaca Oyun Hakkında:

Amerikan sınırını karanlık bir tehdit sarıyor. Çok gizli bir vampir avı enstitüsünün son ajanlarından biri olarak, insanlık ile şimdi gölgelerden ortaya çıkan köklü bir korku arasındaki son çizgisiniz. Vahşi batının süper kahramanı ol, vampir tehdidini yok et ve Amerika Birleşik Devletleri’ni kurtar.

Ateşli silahlarınız, yıldırım yüklü eldivenleriniz ve aletlerinizle acımasız bir savaşta cehennemi serbest bırakın. Kana susamış canavarları yalnız bir avcı olarak veya bir arkadaşınızın eşliğinde öldürün. Silahlarınızı ve av araçlarınızı yükseltirken hikayeyi keşfedin ve savaşın. Doğaüstü orduları yenmek için kendi oyun tarzınızı yaratarak canavarlarla savaşma hünerinizi geliştirmek için yeni yeteneklerin kilidini açın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir