Oyun GündemTürkçe Yamalar

Evil West Türkçe Yama Yayımlandı

Gene bir dilek gerçek oldu!
Oyunları kendi anadilimiz ile oynamanın keyfinin bambaşka olduğunu her oyuncu bilir. Türk oyuncuları üzen nokta ise, oyun yapımcılarının Türkçe dil desteğini göz ardı etmeleri. Bu sebepten Türkçe yamalar Türk oyuncular için çok önemli bir unsur olabiliyor. Lafı fazla uzatmadan sadede gelirsek, Evil West, Türkçe dil desteği olmayan oyunlardan bir tanesi. Tam da bu noktada, co-op oynanabilen aksiyon vampir oyunu Evil West için bir Türkçe yama paylaşıldı. Yamayı indirip oyunu Türkçe olarak oynamanız artık mümkün! Türkçe yamayı nasıl indireceğiz diye sorarsanız, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Oyun Hakkında:

Kötülük asla uyumaz… ama kanar.
Karanlık bir tehdit Amerikan sınırını ele geçiriyor. Çok gizli bir vampir avlama enstitüsünün son ajanlarından biri olarak, insanlık ile artık gölgelerden ortaya çıkan köklü bir terör arasındaki son çizgi sizsiniz. Bir Vahşi Batı Süper Kahramanı olmak için ayağa kalkın, vampir tehdidini ortadan kaldırın ve Amerika Birleşik Devletleri’ni kurtarın!

İçgüdüsel, patlayıcı savaşta ateşli silahlarınız, şimşekle çalışan eldivenleriniz ve aletlerinizle cehennemi serbest bırakın. Kana susamış canavarları tek başına bir avcı olarak veya bir arkadaşınızla iş birliği yaparak öldürün. Silahlarınızı ve avlanma araçlarınızı yükseltirken, anlatı odaklı bir kampanyada keşfedin ve savaşın. Doğaüstü orduları yenmek için kendi oyun tarzınızı yaratarak canavar öldürme ustalığınızı geliştirmek için yeni avantajların kilidini açın.

  • Şık, kanlı aksiyon savaşında tek başına veya bir arkadaşınla savaş
  • Stilize edilmiş, tuhaf bir vahşi batı evreninde yeniden anlatılan mitler ve efsaneler
  • Avantajlar, yükseltilebilir silahlar ve araçlarla gelişin
  • Amerika’yı kurtarmak için hikaye odaklı bir kampanyayı keşfedin ve savaşın

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?