Oyun Gündem

Epic Games Ücretsiz Gizemli Oyunu (2 Haziran 2022)

Bir Epic Games Store kullanıcısı, bir sonraki Epic Games Store ücretsiz gizem oyununun kimliği hakkında akıllıca bir teori geliştiriyor.

Epic Games Store, devam eden Epic Mega İndirimini, kullanıcılara her hafta ücretsiz yeni bir oyun sunduğu, ancak bir sonraki haftanın ücretsiz oyununu bir sır olarak sakladığı özel bir gizem oyunları promosyonu aracılığıyla tanıtıyor. Epic Games Store ücretsiz gizem oyunları bu yıl oldukça yüksek profilli oldu, Borderlands 3 ilk ücretsiz gizem oyunu olarak hizmet veriyor ve BioShock: The Collection şu anki ücretsiz oyun.

Epic Games 9 Haziran Ücretsiz Gizemli Oyunu Wolfenstein: The New Order

Hayranlar, bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyununun ne olacağını merak ediyor. Kesin olarak 2 Haziran Perşembe günü saat 10:00 CT’de öğrenecekler, ancak bu arada teorileri var. Epic Games Store ücretsiz gizem oyunuyla ilgili en son teori, kabirsingh84 kullanıcısı tarafından Reddit ile paylaşıldı ve eğer doğruysa, EGS kullanıcılarının koleksiyonlarına ekleyecekleri bir Grand Theft Auto oyunu daha olacak gibi görünüyor.

Reddit gönderisi teori hakkında daha fazla ayrıntıya giriyor, ancak ana fikir, ipucunun, Bir Kahramanın Gerçek Renkleri olarak da bilinen Chow Yun-Fat filmi A Better Tomorrow’a atıfta bulunmasıdır. Bu, 1986’da yayınlanan bir üçlemenin parçası olan bir gangster filmidir. Grand Theft Auto: Vice City, organize suçla ilgili bir oyundur, 1986’da geçer ve o da bir üçlemenin parçasıdır.

Diğer ipuçları, Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition’ın 2 Mayıs’ta PlayStation Now’dan ayrılması ve diğer platformlarda dağıtılmak üzere potansiyel olarak serbest kalmasıdır. Alternatif olarak, bir sonraki ücretsiz oyunun sadece Vice City’nin aksine Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın tamamı olabileceği öne sürüldü.

Bu teori ilginç olsa da hayranlar nefeslerini tutmamalı. Daha önce Epic Games Store kullanıcıları, 26 Mayıs’taki ücretsiz oyunun Sleeping Dogs olacağını teorileştirdi, ancak sonuçta BioShock oldu. Dolayısıyla, bu teorinin doğru olması mümkün olsa da, temelden uzak olması da mümkündür. Yine de Grand Theft Auto 5, Epic Games Store’da bir zamanlar ücretsizdi, yani her şey mümkün. Hayranlar, bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu 2 Haziran’da açıklanana kadar emin olamayacak.

Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition’ın ücretsiz olması, hayranların promosyonla ilgili başka bir teorisini tatmin edecek. Şimdiye kadar, tüm Epic Games Store ücretsiz gizemli oyunları 2K Games tarafından yayınlandı ve Rockstar Games kendi oyunlarını yayınlarken, hem oyun hem de 2K aynı ana şirket olan Take-Two Interactive’e ait.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir