Oyun Gündem

Epic Games Store Ücretsiz Gizemli Oyunu (2 Haziran 2022)

Epic Games Store, 2 Haziran’da üzerine imkansız bir görev yükleyen başka bir ücretsiz gizemli oyun olacağını duyurdu.

Epic Games Store, harika bir oyundan sonra harika bir oyun yayınlayarak hızlı bir seyir izliyor. Mayıs sonu/Haziran başı seçimi için bu çevirmeli bir çentik açmış görünüyor. Mayıs ayındaki gizemli oyunlar, daha önce Mayıs ayında GTA 5 ve NBA 2K21/Among Us’u gizemli oyunlar olarak veren Epic Games Store için yeni değil, ancak son birkaç hafta farklı bir şey oldu.

İlk gizemli oyun, Tiny Tina’s Wonderlands franchise’a biraz dikkat çekerken, yeterince sağlam bir hediye olan Borderlands 3’tü. İkincisi, Epic Games Store’daki tüm BioShock koleksiyonunu dağıtan daha da büyük bir hamleydi. Buna birinci oyun, ikinci oyun ve üçüncü oyun dahildir ve birinci ve üçüncü oyunlar özellikle sektördeki en yüksek puanlı oyunlardan bazılarıdır.

Elbette bu, Epic Games Store’u biraz zor durumda bırakıyor. Bu kadar eleştirel beğeni ve 2 Haziran’da başka bir EGS gizem oyununun onaylanmasıyla, soru EGS’nin bunu nasıl takip edebileceğidir. Ne de olsa, sadece bir oyun veya çok ünlü bir oyun değil, hepsinin bir koleksiyonu.

Epic Games Store’un Gizemi Haziran Oyunu En İyi BioShock Nasıl Yapılabilir?

Bazı Epic Games Store kullanıcıları, gizemli oyunlar hakkında ilginç bir teori geliştirdi. İkisinin yalnızca bir tesadüf olduğu, üçünün ise bir kalıp olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle bu teori ilk iki oyunun bir kalıp gösterdiği varsayımına dayanmaktadır. Yani, hem Borderlands 3 hem de BioShock, 2K Games tarafından yayınlanıyor ve birçoğunun bir sonraki oyunun da 2K yayınlanacağına inanmasına neden oluyor. Bu, Mafia üçlemesinin veya en azından Mafia: Definitive Edition’ın BioShock’u takip etmesini umarak, onu biraz daraltıyor.

Mafya sevilen bir franchise ve BioShock için bir mum tutmasa da, üçlemeli bir üçlemeyi takip etmek akıllıca bir hareket olacaktır. BioShock’u kalitede eşleştirmek, 2K Games unvanı olmasa bile zor olurdu, ancak imkansız da değil. Her iki şekilde de miktar olarak eşleştirmek akıllıca bir hareket olabilir. Üç oyunluk bir çekilişi yedi gibi bir şeye dönüştürmek, diğer konsollarda sahip olanları bile herkesi mutlu ederdi.

Genel olarak BioShock, takip edilmesi zor bir eylemdir. O kadar yabancı bir bölge ki, büyük bir şey beklemek mi yoksa beklentileri yumuşatmak mı bilmek zor. Sürpriz elbette Epic Games Store için harika ve hayranlar 2 Haziran’da EGS’nin BioShock’u nasıl takip etmeye çalıştığını öğrenecekler.

Epic Games Store kullanıcıları her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir