Oyun Gündem

Epic Games Store Mayıs 2023 Ücretsiz Oyun Listesi: Söylenen ve Onaylanan Tüm Oyunlar

Epic Games Store, her ay olduğu gibi Mayıs 2023 için de haftalık ücretsiz oyunlar sunacak. Bu makale, söylentilere göre ve onaylanmış tüm mevcut oyunları ele almaktadır.

Genellikle olduğu gibi, EGS’nin haftalık etkinliğinin bir parçası olarak bir veya iki ücretsiz oyun veriliyor. Gelecek haftanın oyunları 4 Mayıs ve 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında Epic Games Store’da mevcut olacak. Bu oyunları almak isteyenler, oyunların ne kadar süreyle erişilebilir olacağını göz önünde bulundurmalıdır.

Mayıs 2023 Epic Games Store’da Ücretsiz Oyunlar

  • 4 Mayıs – 11 Mayıs 2023 tarihleri arasında: Against All Odds, Horizon Chase Turbo, Kao the Kangaroo

Against All Odds, UNHCR tarafından geliştirilen ve oyunculara mültecilerin içinde bulunduğu kötü durumu öğretmek için tasarlanmış bir Adobe Flash video oyunudur. Oyunun İngilizce versiyonu, ilk olarak 2005 yılında İsveççe de dahil olmak üzere çeşitli dillerde kullanıma sunulduktan sonra Kasım 2007’de piyasaya sürülmüştür.

Horizon Chase Turbo, 16-bit döneminden esinlenen retro bir estetiğe sahip bir arcade yarış oyunudur. Outrun’a benzer şekilde, oyuncu aracın arkasından pistlerde yarışır. Oyuncu, yarışın başında grubun en arkasında başladıktan sonra her rakibi geçmelidir. Rakipleri geçmelerine yardımcı olmak için oyuncunun turbo güçlendirmeleri vardır. Oyunda 109 pist bulunmaktadır. Oyun hem yerel hem de çevrimiçi olarak dört oyuncu için bölünmüş ekranlı çok oyunculu mod sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir