Oyun Gündem

Epic Games Store Gizemli Oyunları Hakkında İlginç Teoriler

Epic Games Store kullanıcıları ilk iki oyun arasında ilginç bir bağlantı bularak üçüncünün ne olacağını tahmin etmelerine neden oluyor.

Epic Games Store, 2020’den beri her Mayıs ayında ücretsiz gizemli oyunlar dağıtıyor. Haziran 2020’de Grand Theft Auto 5, 2021’de NBA 2K21 ve Aramızdaydı. Epic Games Store’un Borderlands 3 ve BioShock Collection olduğunu onayladığı bu yıl da iki oyun olacağını düşünmek oldukça makul bir beklentiydi. . Şaşırtıcı kısım, gizemli oyunun ortaya çıkmaya devam etmesi ve 2 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan bir diğer oyun.

Epic, olduğu gibi oldukça yeni bir bölgede, bu nedenle bir sonraki gizemli oyunu tahmin etmeye çalışmak imkansız görünüyor. Ancak Epic Games Store kullanıcıları, onları yayınlayan şirket nedeniyle bir sonraki oyunu potansiyel olarak tahmin edebilecek veya en azından daraltabilecek oldukça ilginç bir teori buldular.

Borderlands 3 yağmacı bir nişancı olabilir, BioShock ise daha çok geleneksel bir FPS’dir, ancak çok önemli bir benzerlikleri vardır. Her ikisi de 2K Games tarafından yayınlandı ve potansiyel olarak ikisi arasında bir anlaşmaya işaret ediyor. Bu kesinlikle imkansız değil, ancak 2K Games’in boyutu göz önüne alındığında, bir sonraki oyunu tahmin etmeye çalışmak şüphesiz yine de zor olacaktır. Sonuçta, sadece ondan önce Borderlands 3’e kadar yaşamak zorunda değil, BioShock üçlemesinin tamamını takip etmek daha da zor.

Bazı kullanıcılar, tüm Mafya üçlemesinin BioShock üçlemesini takip etmesini ve teknik olarak üç ücretsiz oyunu yediye dönüştürmesini umuyor. Hiç şüphesiz Epic Games Store ve 2K Games için bir güç oyunu olacaktır, ancak hayranlar ayrıca Hangar 13’teki zorlukların da farkında olmalıdır. Mafya geliştiricisi bir kez daha işten çıkarmalar yaşadı ve durum gelişmeye devam ediyor.

Uygun olabilecek çok sayıda yayınlanmış 2K Games oyunu var. WWE 2K Battlegrounds, NBA 2K22 (NBA 2K21 geçen yılki oyun olsa bile) gibi bir tür spor oyunu veya belki de Civilization 6’nın tekrarı olabilir. Epic Games Store yeniden çalıştırmalara yabancı değil, ama gerçekçi olarak Mafia. üçleme, hatta sadece Mafia: Definitive Edition, buradaki en büyük kazanç olacaktır. Bu aynı zamanda bu teorinin doğru olduğunu varsayar.

Eskilerin dediği gibi, iki tesadüf, üç ise bir kalıptır. Üçüncü oyun 2K yayınlanırsa, elbette bu bir kalıptır. Olduğu gibi bir tesadüf olması daha olasıdır. Ne de olsa Epic Games Store kullanıcılarının, Sleeping Dogs, Yakuza, Stranglehold veya Max Payne 3 olabileceğini düşünerek ikinci gizemli oyun hakkında çeşitli teorileri vardı. Bunlar açıkça doğru değildi ve bu teori de doğru olmayabilir. Hayranların öğrenmek için 2 Haziran’ı beklemesi gerekecek.

Epic Games Store kullanıcıları her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir