Oyun Gündem

Epic Games Store Gelecek Haftanın Oyunlarını Duyurdu

Epic Games Store, önceden duyurulan iki ücretsiz oyununu her zamanki gibi yayınlıyor ve hayranların 30 Haziran’da neler bekleyebileceğini açıklıyor.

Epic Games Store, oyunların ne zaman duyurulacağını ve piyasaya sürüleceğini bilmeyi kolaylaştıran belirli bir düzene sahiptir. Epic Games Store, her Perşembe saat 10.00’da şu anda duyurulan oyun seçimini yayınlar ve gelecek hafta ne olacağını açıklar.

Epic Games Store bugün daha önce duyurulan iki oyununu piyasaya sürdü – A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition ve Car Mechanic Simulator 2018. Her oyun oldukça açıklayıcıdır, ilki bir strateji oyununun dijital versiyonu iken, Araba Mechanic Simulator 2018, oyuncuların üzerinde çalıştıkları her arabanın derinliklerine dalmasını sağlar.

Bu iki oyun şu anda mevcut ve 30 Haziran’a kadar mevcut olacak ve bu tarihte bunların yerini iki yeni Epic Games Store oyunu alacak. Bu iki oyunun Geneforge 1: Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead olduğu onaylandı. Bu haftanın iki oyununun aksine, bunlar başlıktan kolayca tanımlanamaz.

Geneforge 1: Mutagen bir macera RPG’sidir ve oyuncuları bir Shaper’ın, her şeyi ve her şeyi -araçlar, canavarlar vb.- var etme yeteneğine sahip Sihirbazların yerine koyar. Oyuncular yasak bir adada mahsur kaldılar ve düşmanlarıyla savaşmalı (veya onlara katılmalı), mutant canavarlardan oluşan bir orduyla dünyayı değiştirmelidirler. Oyun, keşfedilecek tonlarca beceri, yetenek, grup, hazine ve kreasyonla 80 lokasyonda 50 saatten fazla oynanış sunuyor.

Bu arada, Iratus: Lord of the Dead, orduları da çağırıyor, ancak farklı türden. Iratus, oyuncuların yüzey dünyasına ulaşmak ve diğer alemlere ölüm getirmek için bir ölümsüzler ordusu oluşturduğu sıra tabanlı bir taktik rogue benzeri RPG’dir. Bu fikir, oyuncuların, büyücülerin askerlerini düşmanlarının vücut kısımlarından yapmasıyla oyuna dahil edilmiştir. Oyun ayrıca, ordularını saygısız ritüellerle güçlendirmenin ve üst alemleri işgal ettikleri yerden inlerini geliştirmenin yolları da dahil olmak üzere bir ton derin mekaniğe sahiptir. Bu şekilde, tüm yeni bir yere ulaşma fikriyle, birçok oyuncuya Hades’i hatırlatabilir – muhtemelen şu anda oradaki en popüler indie roguelike.

Her iki oyun da Epic Games Store’a yapılan sağlam eklemeler ve önümüzdeki hafta bu sefer hayranlar oyuna katılabilecek. Hayranlar, Epic Games Store’un Temmuz ayı ücretsiz oyunlarının da o tarihte onaylanmasını bekleyebilir.

Epic Games Store kullanıcıları her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?