Oyun Gündem

Epic Games Store Cyberpunk 2077 İçin 38 GB’lık Büyük Bir Güncelleme Paylaştı

Bugün çevrimiçi olarak yayınlanan yeni bilgilere göre, bir sonraki Cyberpunk 2077 güncellemesi oldukça büyük olmayı vaat ediyor.

Epic Inspector aracını kullanan PricklyAssassin, önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülecek olan 38,2 GB büyüklüğünde yeni bir büyük güncelleme buldu. Güncelleme ayrıca test için Steam ve GOG’a da yüklenmiş. Oyunla ilgili bazı hataları ve sorunları giderecek yeni bir güncelleme. Güncelleme 38,2 GB boyutunda ve büyük olasılıkla 2-3 hafta içinde yayınlanacak.

Bu güncellemenin normal hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin ötesinde bir şey içerip içermeyeceği henüz belli değil, ancak büyük ihtimalle oyunu gelecek ek içeriklere hazırlayacak. Prickly Assassin’e göre, Epic Games Store’daki tüm yer alan eklentiler kaldırıldı.

Cyberpunk 2077 PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia’da mevcut. Yıl sonundan önce oyun PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için de çıkacak.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir