Oyun Gündem

Epic Games Store, 23 Haziran İçin 2 Ücretsiz Oyunu Açıkladı

Epic Games Store, hayranların önümüzdeki hafta talep etmeyi dört gözle bekleyebilecekleri iki ücretsiz oyun daha onaylarken yeni bir ücretsiz oyun veriyor.

Epic Mega İndirimi sona erdiğinde, Epic Games Store ücretsiz gizem oyunları promosyonu sona erdi ve her zamanki gibi çalışmaya geri döndü. Bunun anlamı, Epic Games Store kullanıcılarının artık sabırsızlıkla bekleyecekleri gizemli oyunları olmasa da her hafta talep edebilecekleri ücretsiz oyunları var – sadece ne olduklarını önceden biliyorlar. Epic Games Store her perşembe CT 10:00’da yeni ücretsiz oyunlarda dolaşıyor ve aynı zamanda hayranlara önümüzdeki hafta ücretsiz olarak ne indirmeyi bekleyebileceklerini gösteriyor.

Mevcut Epic Games Store ücretsiz oyunu, 23 Haziran saat 10:00’a kadar mevcut olan Supraland’dır. Supraland, amatörler için, oyuncuların büyük açık ortamları keşfettiği ve arsayı ilerletmek için bulmacaları çözdüğü birinci şahıs bir macera/bulmaca oyunudur. Eşsiz bir bağımsız oyun ve henüz oynamamış olanlar için kesinlikle göz atmaya değer bir oyun.

Ardından 23 Haziran’da Epic Games Store kullanıcılarının A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition ve Car Mechanic Simulator 2018 şeklinde dört gözle bekleyecekleri iki ücretsiz oyunu var. Game of Thrones: The Board Game Digital Edition tam olarak kulağa geliyor; Game of Thrones masa oyununun dijital versiyonu. Aynı şekilde Car Mechanic Simulator 2018, araba tamircisi olarak çalışmayı simüle eden bir oyundur.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar Haziran 2022

  • Supraland (Haziran16 – Haziran 23)
  • A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition (Haziran 23 – Haziran 30)
  • Car Mechanic Simulator 2018 (Haziran 23 – Haziran 30)

Hem A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition hem de Car Mechanic Simulator 2018 oldukça niş oyunlardır, ancak bu beklenebilir. Epic Games Store ücretsiz gizem oyunları, genellikle Epic Games Store başlatıcısı tarafından verilenden daha yüksek profilli oyunlardı ve bu promosyon sona erdiğinden, EGS kullanıcıları ücretsiz oyunların çoğunlukla bağımsız sürümler ve daha eski oyunlar olmasını bekleyebilirler.

Epic Games Store ücretsiz oyunlarının 2022 boyunca devam edeceğini biliyoruz ve büyük olasılıkla yıl sonunda ücretsiz gizemli oyunlar promosyonunun geri dönüşünü görecek. Epic, büyük satışlarını artırmaya yardımcı olmak için gizemli oyunları geri getirmeyi sever ve genellikle ücretsiz oyunlarla dolu, varış takvimine benzer bir geri sayım içeren bir yıl sonu indirimi vardır. Epic bunu yıllardır yapıyor ve 2022 için hiçbir şeyin değişeceğini varsaymak için hiçbir neden yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?