Oyun Gündem

Epic Games Store 19 Mayıs Gizemli Oyunu Açıklandı!

Epic Games Store 19 Mayıs Gizemli Oyunu Açıklandı!!

Epic Games Store 19 Mayıs Gizemli Oyunu Borderlands 3

Epic Games Store, geçtiğimiz Perşembe günü ortalıkta dolandığında birçok kullanıcıyı şok etti. Epic Games Store kullanıcıları artık Prey, Jotun: Valhalla Edition ve Redout: Enhanced Edition için oldukça sağlam bir hafta geçirebilir, ancak önümüzdeki hafta bir Mystery oyunu olacağını da duyurdu. Bu hemen göz alıcıdır.

Bunun iki nedeni var: Birincisi, Epic Games Store’un gizemli oyunlarının çoğu tatil günleri etrafında toplanıyor. Aralık, her gün eklenen bir dizi ücretsiz gizemli oyun görüyor, bu yüzden her zaman özel günler için. Mayıs ayının neden Epic Games Store için özel bir fırsat olduğu %100 açık değil, ancak 2020’den beri her Mayıs’ta gizemli oyunlar dağıtıyor.

Bu model birkaç nedenden dolayı iyidir: nitelik ve nicelik. Geçmişteki eşantiyonların her biri, oyuncuların yaklaşmakta olan Epic Games Store gizemli oyununa ilişkin beklentilerini, bu beklentiler yüksek olsa bile yönetmelerine yardımcı olur. Mayıs 2020’deki Epic Games Store gizemli oyunu Grand Theft Auto 5’ti, bu da hayranların büyük bir AAA oyunu beklediği anlamına geliyor. GTA 5’in popülaritesinin Epic Games Store’u alt üst ettiğine dikkat edilmelidir, bu yüzden o kadar büyük olmayabilir, ancak hayranlar haklı olarak yakın bir şey bekleyeceklerdir.

Bu arada, Epic Games Store’un Mayıs 2021’deki ücretsiz gizemli oyunları, Mayıs 2022’nin oyununun yalnız olmayacağını gösteriyor. Geçen yıl Epic Games Store, NBA 2K21’i gizemli bir oyun olarak verdi ve ardından bir sonraki hafta için başka bir gizemli oyun daha açıkladı. İkinci gizemli oyun, nispeten ucuz bir oyun olmasına rağmen, o zamanlar yüksek bir popülariteye sahip olan Aramızdaydı.

Kesin olarak söylemek zor olsa da, bu, Epic Games Store’un Mayıs 2022’deki ücretsiz gizemli oyununun yalnız olmayacağını çok iyi gösterebilir. Epic Games Store’un bu haftanın oyununu Perşembe günü açıklaması ve ardından 26 Mayıs’ta başka bir ücretsiz gizem oyununun onaylanması şaşırtıcı olmaz. Epic Games Store muhtemelen bir sonraki Perşembe tipik yaklaşımına geri dönecek, ancak iki ücretsiz gizem oyunu Mayıs sonu, şüphesiz Epic Games Store’un güçlü bir oyunu olacaktır.

Ne de olsa, önümüzdeki ayın birçok oyun hizmeti için büyük bir ay olacağına şüphe yok. Xbox Game Pass, Xbox ve Bethesda Games Showcase’de önemli açıklamalar alacak ve Sony, yeni PS Plus Katmanlarını (Essential, Extra, Premium) piyasaya sürecek. Başka bir şey değilse, bu gizemli oyunlar, Haziran aksi takdirde normale dönse bile Epic Games Store’u birkaç hafta boyunca sohbette tutacak.

Epic Games Store kullanıcıları her ay bir avuç ücretsiz oyun alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir