Oyun Gündem

Epic Games, Fortnite için Yeni Naruto Kostümleri ve Kozmetiklerini Onayladı

Epic Games, yeni görünümler, kozmetikler ve hatta Nindo mücadelelerinin geri dönüşü dahil olmak üzere Fortnite’a gelen çok sayıda yeni Naruto içeriğini ortaya koyuyor.

Fortnite’daki savaş adası için yoğun bir hafta gibi görünüyor. Darth Vader Fortnite Battle Island’da oyuncuların onunla yüzleşmesine ve ışın kılıcını almasına izin vermekle kalmadı, aynı zamanda daha önce söylentili Naruto kozmetikleri 23 Haziran’da 17:00 PT/08:00 ET’de Item Shop’a ekleniyor. Takım 7 (Kakashi, Naruto, Sakura ve Sasuke) geçen yılın sonlarında eklendi ve şimdi daha fazla fan-favori karakter onlara katılıyor.

Bu yeni Naruto görünümleri birkaç gündür konuşuluyordu, bu yüzden Fortnite’a eklenmelerini görmek gerçekten de sürpriz değil. Her iki franchise’ın da hayranları, Item Shop’a gelen tüm içeriklerle gerçek bir şölen bekliyor.

Fortnite oyuncuları, karakter görünümlerine gelince, Itachi Uchiha, Gaara of the Sand, Orochimaru ve Hinata Hyuuga’yı satın alabilecekler. Itachi, Black Ops günleri için bir alt stille gelir, Gaara Beşinci Kazekage için bir alt stille gelir, Orochimaru bir Hidden Leaf Era alt stiline sahiptir ve Hinata, Hinata Uzumaki/Byakugan alt stilleriyle birlikte gelir.

Her zamanki gibi Item Shop’ta birkaç paket olacak, ancak bu görünümlere katılan uzun bir yeni kozmetik ürün listesi var. Aşağıdakileri içerirler:

  • Back Blings – Hinata’s Backpack, Sand Gourd, Black Ops Mask (many styles)
  • Pickaxes – Minato’s Kunai and Sword of Kusanagi
  • Glider – Sand Cloud (Only Gaara), Manda Glider
  • Emotes – Rasenshuriken, Striking Shadow Snakes

Ayrıca, Nindo Community Challenges bugün geri dönüyor ve oyunculara İfadeler, Akatsuki kaplaması ve Manda Glider’ın kilidini açmak için yeni görevler sunuyor. Bu görevler bir şekilde Itachi, Gaara, Orochimaru ve Hinata’ya bağlı olacak.

Ayrıca oyuncular 23 Haziran’da Keşfet Sekmesi aracılığıyla Fortnite’daki Gizli Yaprak Köyü’ne geri dönebilecekler. Buradaki görevler, Final Valley, Chunin Exam arenası ve Naruto’nun Kurama/The Nine ile zihin diyarı gibi diğer ikonik Naruto konumlarının kilidini açabilir. -Kuyruklu Tilki.

Genel olarak, Naruto hayranlarının yeni bir görünümle kutlayarak veya Saklı Yaprak Köyü’ne dalarak keyfini çıkarması gereken bir ton içerik kolaydır. Bu ve Darth Vader’ın Battle Island’daki varlığı arasında, bu battle royale’de kesinlikle herkes için küçük bir şey var. Star Wars ve Naruto hayranları bu hafta özellikle iyi besleniyor.

Fortnite artık tüm büyük platformlarda mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir