ModlarOyun GündemPC
Trend

En İyi Resident Evil Village Modları

İnternetteki En İyi Resident Evil Village Modlarından bazılarını sizler için sıraladık. 

Lady Dimitrescu ve kızları, oyunun mod yapımcılarından ve Chris Redfield’ın sert enkarnasyonundan kaçmadı. Listemizdeki en iyi Resident Evil Village modlarından bazıları, aslında oyunun demo zamanlarından başlayarak mod oluşturma topluluğunun ne kadar özverili olduğunu gösteriyor.

Steam Workshop desteği veya mod araçları olmadan piyasaya sürülmesine rağmen, en iyi Resident Evil Village modları çeşitlilikten yoksun bırakılmadı. Hiçbiri oynanabilirliği temelden değiştirmese de, aşağıdaki listede zevkinize uygun bir şey mutlaka bulacaksınız.

Fluffy Mod Yönetici

Fluffy Mod Manager, oyunun modlarının çoğu için oldukça gereklidir, ancak bunları sizin için düzenli bir şekilde düzenleme avantajına da sahiptir. Mevcut oturumunuz için hangilerini istediğinizi seçip seçmenize izin veren harika bir araçtır.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/18

Muz Tabancası ve Kaşık Bıçağı Modu

Resident Evil Village, kasvetli yerlerde Ethan Ventures olarak anlatılan ve her köşesinde ölümle karşı karşıya kalan dramatik bir hikaye vaat ediyor. Mod yapımcısı EvilLord, Ethan’ın tabancasını sarı meyveyle ve bıçağını bir kaşıkla değiştirdi.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/11

Kontes Theodora Modu

Bunun yüzünden hala kabuslar görüyoruz. Modcu Crazy Potato, Lady Dimitrescu’nun kafasını Tank Motoru Thomas’ınkiyle değiştirdi ve bize yukarıda görebileceğiniz şaşkın bakışlı canavar elde etti. Gösterişli bir kalenin etrafında sizi kovalamasını istiyorsanız bu mod tam size göre.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/3

Sineklik Modu

En iyi Resident Evil Village modlarından bir diğeri, Ethan’ın bıçağını, onların etrafında dönen sinir bozucu böcekleri yok etmeye uygun görünen bir Sineklik ile değiştirir. 

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/9

Kızların Sineklerini Kaldırma Modu

Artık üç kızı sürekli olarak yörüngede tutan sinekleri de kaldırabilirsiniz. Böceğin sinir bozucu doğası, tüm ortamları aşar ve onlar olmadan, kız kardeşlerin harika karakter modellerine daha iyi bakabilirsiniz. 

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/5

Cassandra ile Oynama Modu

Ethan Winters, Resident Evil Village’da yer alacak kadar şanssız yeni karakterler arasında sayılıyor, ancak onun kötü biyolojik silahlarla uğraşmasına bir ara vermesini tercih ederseniz, en iyi Resident Evil Village modlarından biri, onu Cassandra ile değiştirmenize izin verir.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/4

YorHa’nın Kızları Modu

Bu mod, Lady Dimitrescu’nun kızının Nier: Automata’nın 2B’sinin kana susamış versiyonları gibi giydirilmesini sağlar. Elbiseler hem beyaz hem de beyaz varyantlarda gelir ve kızların vizör takıp takmayacağını da seçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak oraklarını Erdemli Sözleşme katanası ile de değiştirebilirsiniz. 

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/37

Bebek Chris Yüzü Modu

Bu Mod, Chris ve Rose’un kafalarını değiştirerek oldukça rahatsız edici sonuçlar veriyor.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/28

Yakın Dövüş Silahı Modu

Ethan’ın bıçağı, cephaneniz bittiğinde veya yaklaşan bir patron dövüşü için kullanışlı bir araçtır. Ancak öldürdüğünüz tüm düşmanların bıraktığı yakın dövüş silahlarını almanın bir yolu olmaması biraz kötü tabiki. Ancak artık bu mod sayesinde düşmanlardan düşen yakın dövüş silahlarını alabileceksiniz.

LİNK: https://www.nexusmods.com/residentevilvillage/mods/87

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu