ModlarOyun GündemPC
Trend

En İyi Mass Effect Legendary Edition Modları

En iyi Mass Effect Legendary Edition modlarını mı arıyorsunuz? Mass Effect üçlemesi yeniden düzenlendi ve bu çok sevilen RPG serisine yeni bir soluk getirdi. Orijinal oyunlarda grafik geliştirmelerden yaşam kalitesi iyileştirmelerine kadar pek çok iyileştirme mevcut.

Mass Effect Legendary Edition modları, oyununuzu en ince ayrıntısına kadar ayarlamanıza olanak tanır. İşte şu anda deneyebileceğiniz en iyi Mass Effect Legendary Edition modları.

Oyun Kayıt Düzenleyici Modu

Kayıt Editörü oyunun en iyi anlarına atlamak isteyen herkes için en iyi mod. Herkesin üç oyunu da oynayacak zamanı yoktur, belirli bir sahneye gitmek istiyorsanız, kaydetme dosyanızı sizi o ana götürecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Karakterinizin stat puanlarını ayarlayın, her karakterle her ilişkide ince ayar yapın ve oyunun dünyasında nerede olmak istediğinizi seçin.

LİNK: https://www.nexusmods.com/masseffectlegendaryedition/mods/20

Field of View Modu

Karakterinize biraz fazla yakın mı hissediyorsunuz? Varsayılan olarak Mass Effect oyunlarında görüş alanı hem keşif hem de savaş için inanılmaz derecede düşüktür. Bir monitörde oynarken, dar bir görüş alanı bazı oyuncuların beğenmemesine neden olabilir. Field of View modunu kullanarak kendinize daha iyi bir görüş açısı sağlayabilirsiniz.

Bu mod, üç Mass Effect oyununun tümü ile uyumludur, ancak görüş alanınızı ayarlamak istediğinizde manuel olarak etkinleştirmeniz gerekecektir.

LİNK: https://www.nexusmods.com/masseffectlegendaryedition/mods/17

Oyun Konsolu Modu (Hile Kullanmak İçin Gerekli)

İLİŞKİLİ YAZI: Mass Effect Legendary Edition Hileleri

Oyun içi konsol moduyla konsolu üç oyunun tamamında etkinleştirebilir ve size oyun içindeki kaydetme düzenleyicisinin gücünü verebilirsiniz . Hileleri kullanarak üçlemede esintiler yaratmak istiyorsanız, bu mod tam size göre. Her oyunun sunduğu en zorlu düşmanlara karşı yenilmez olmak için kendinize sınırsız cephane, kredi ve sağlık verin.

Çeşitli değişkenleri gösteren oyun içi konsol

RPG oynayarak büyüyen herhangi bir PC kullanıcısı, bir oyun içi konsolun sizi özgürleştirebileceği tüm bağlantılardan haberdar olacaktır. Örneğin çok sık olmaz ama bazen rastgele nesnelere takılıp kalabilirsiniz. Neyse ki, kendinizi geometriden kurtarmak için teleport komutunu kullanabilirsiniz.

LİNK: https://www.nexusmods.com/masseffectlegendaryedition/mods/9

Oyuna Daha Hızlı Girin

Başka bir basit, ancak etkili bir mod:
Her Mass Effect oyunu için başlatıcı girişini atlayın. Yıllardır aynı atlanamayan girişleri çok gördük. Başlatıcıyı Atla Giriş modu, orijinal başlangıç ​​videosunu anında atlayarak orijinal oyun videosunu tek bir kare içeren bir videoyla değiştirir.

LİNK: https://www.nexusmods.com/masseffectlegendaryedition/mods/27

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir