Oyun GündemPCPlay StationXBOX

En İyi 5 Açık Dünya Bethesda Oyunu

En iyinin en iyisine bakmaya değer!

Açık dünya oyunları, çeşitlilik, oynanış ve ilgi çekici bir hikaye ile gelişir. Ancak ilginç bir şekilde, geliştirme açısından durumun her zaman böyle olmadığını görmekteyiz. Örneğin, Rockstar açık dünya oyunlarıyla ünlüdür, ancak bu başlıklar öncelikle Red Dead Redemption 2 ve GTA 5’dir. Yani, gerçekten iyi bir açık dünya oyunları yapmak için, çoğu zaman o kadar çok zaman harcanır ki, az ama öz oyunlar çıkar. Bu Bethesda için de geçerlidir. Bethesda’nın adı açık dünya oyunları ile anılır. Stüdyonun en iyi açık dünya oyunlarına bakıldığında, Elder Scrolls veya Fallout oyunlarını söylemek yanlış olmaz.

1.SKYRIM

Açıkçası, en iyinin en iyisi. Birçok açık dünya oyununun benzemek istediği oyun. Kendini adamış oyuncuların tekrar tekrar geri döndüğü ve her zaman yeni bir şeyler keşfettikleri ve hala oynanan birkaç oyundan biri. Oynamadıysanız ve Xbox Game Pass’iniz varsa bir saniye bile beklemeden indirin.

2. FALLOUT 3

Fallout 3, 91-93 arasında, en yüksek puanlı Bethesda oyunu olarak zirvede oturuyor.Bu, Bethesda’nın geldiği ve açık dünya oyunları birincisi olduğu zaman. Bethesda,2007’de Fallout markasını satın almadan önce bu konuda çalışmaya başlamıştı ve 2008’de de oyun çıktı. Bethesda yabancı bir dünyaya adım attı, bu noktaya kadar üretilen her şeyi aldı ve onu dünyanın en iyi oyunlarından biri yaptı.

3. OBLIVION

Skyrim , Oblivion’un geleneksel sınıflar gibi birçok klasik RPG özelliğini geride bırakıp piyasaya çıkmıştı, ancak bu onu kötü değil, yalnızca farklı kıldı.

4. MORROWIND

Morrowind’in açık dünya görüşü çok daha gerçekçi. Bu nedenle, ondan sonra gelenler kadar satmasada doğru yaptığı her şey için gururla listemizde.

5. FALLOUT: NEW VEGAS

Obsidian Entertainment tarafından teknik olarak geliştirilen ancak Bethesda tarafından yayınlanan Fallout: New Vegas , benzersiz bir hikaye, tehlikeli bir dünya, eğlenceli keşifler barındıran bir baş yapıt.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir