Oyun Gündem

EMPRESS, Starfield’da Denuvo Olursa Oyunu Hemen Kıracağına Dair Söz Veriyor

EMPRESS adlı hacker grubu Telegram kanalında Starfield ve oyunun Denuvo korumasına sahip olup olmayacağı hakkındaki düşüncelerini içeren bir yazı yayınladı. Oyunun harika çıkacağını ve koruma olmayacağını, çünkü koruma olmasa bile çok iyi satacağını düşünüyor. Ancak, Denuvo oyuna eklenirse, EMPRESS bunu “yıldırım hızıyla” kıracağına söz verdi.

”Şahsen, Starfield için herhangi bir koruma olacağını sanmıyorum, çünkü satışların her halükarda çılgınca olacağını biliyorlar. Microsoft’un desteği de bu şansı artırıyor.

Birisi oyun hakkında ne düşündüğümü sormuş. Bence oyun harika olacak ve modlama topluluğu onlarca yıl boyunca onu modlayacak ve geliştirecek. Cesur ve geniş tasarımı ve sunduğu tüm özelleştirme ve özgürlükle modern RPG’lerde bir çığır açacak.

Elbette beklentilerimizi düşürmekte fayda var ama iyimserliğimizi de koruyalım. Görünüşe göre Bethesda bu sefer bunu başaracak.

Söylemeye gerek yok, eğer oyunda Denuvo varsa, onu kırmak için elimi çabuk tutarım. Kimseden ya da hiçbir şeyden korkmuyorum. Hepsini yerle bir edeceğim.”

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir Yorum

  1. empress bi grup değil tek bir kişi, hem de hanım hanımcık bir kızcağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir