Oyun Gündem

EMPRESS Dying Light 2’yi Yayınladı!

EMPRESS, Polonyalı stüdyo Techland’ın geliştiricilerinden birinci şahıs zombi parkur aksiyon oyunu Dying Light 2: Stay Human’ın birkaç gün önce crack testinin başladığını duyurmuştu. Görünüşe göre, test başarılı oldu. Oyun beklenildiği gibi artık bütün torrent sitelerine yayıldı.

Dying Light 2, zombiler tarafından istila edilmiş bir şehirde seyahat ettiğimiz birinci şahıs açık dünya aksiyon oyunudur. Oyun, 2015 yılında gişe rekorları kıran Dying Light’ın devamı niteliğindedir. Hem hikaye odaklı tek oyunculu mod hem de çok oyunculu mod içerir.

Dying Light 2’nin kahramanı, önceki bölümden bilinen Kyle Crane’in yerini alan Aiden Caldwell’dir. Aiden bir hacı, kıyamet sonrası çorak arazide seyahat eden ve yerleşimler arasında paketler taşıyan bir adam. Kız kardeşini aramak için Villedor’a gelir. Şehirde, şehri kontrol etmek isteyen gruplar arasında bir nüfuz savaşına girer. Önceki bölümden farklı olarak, Dying Light 2’nin konusu doğrusal değil. Aiden, seçimimize bağlı olarak kararlar verebilir, belirli grupları destekleyebilir, farklı insanlarla ittifaklar kurabilir ve düşmanlar edinebilir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

3 Yorum

  1. Kutlamalara ne zaman başlıyoruz, nede olsa Türkçe dil destekli ve görece günümüz şartlarına göre uygun fiyata satılan bir oyun Torrente düşüp haberi yapılıyorsa bunun kutlanması lazım, her yere yayın, sabahlara kadar eğlenin. Empress ablanızada bağış atmayı unutmayın o olmasa ne yapardınız.

  2. yurtdışına olmayan dolar rezervinden dolar göndermek zorundamıyız. sonra bakalım milletin durumu sizin kadar iyimi?
    haber niteligi diye mi paylaşıyorsunuz? neden utanıyorsunuz olum. her iki kişiden birisi hırsız bu ulkede ve bununla gurur duyuyorlar.
    biz oyun indirince kime ne giriyor anlamış degilim.

    malın biri cıkıp internetin var her oyuna 500tl versene diye yorum atar. babadan ogla mal bunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir