Oyun GündemTürkçe Yamalar

Emergency 20 Türkçe Yama ve Kurulumu

Yasadışı bir sokak yarışından nükleer bir felakete kadar heyecan verici gerçek zamanlı görevlerde sakin olun ve kurtarma görevlilerini koordine edin.

Bir şehir merkezine göktaşı çarparsa ne olur? Ya bir havai fişek fabrikası alev alırsa? Felaketi kontrol altına alabilirsiniz!

İtfaiye, sağlık hizmetleri, polis ve teknik birimler olmak üzere 4 şubeden birçok farklı birim siparişlerinizi bekliyor.
Birimlerinizi en iyi nereye konuşlandıracağınıza ve önce hangi görevlerin ele alınması gerektiğine gerçek zamanlı olarak karar verin. Bir olay komutanı olarak sınırlı birimlerinizi en iyi şekilde kullanmanız ve her zaman tetikte olmanız gerekecek. Çünkü beklenmedik bir durumun en iyi planlarınızı ne zaman bozacağını asla bilemezsiniz…

ACİL DURUM’a yeni başlayanlar için bu baskı ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Üç kampanya, yeniden tasarlanan 10 görev, Free Play ve Multiplayer arasında bu paket, saatlerce süren heyecan verici ACİL DURUM oyununu içerir.

Deneyimli ACİL DURUM komutanları, ACİL DURUM Yaratıcısı Ralph Stock ve ünlü topluluk üyesi “Godra”nın yorumlarıyla orijinal görevleri sergileyen videolarımızda, klasik görevlerdeki yeni üstlenişimize dalabilir ve ACİL DURUM’un tasarımı ve tarihi hakkında bir fikir edinebilir.

ÖZELLİKLER

  • 20 yıllık ACİL DURUM’u kapsayan bir yolculuğa çıkın ve modernize edilmiş grafikler ve oynanış avantajlarıyla 10 klasik görevi deneyimleyin.
  • Zorluğunuzu seçin: Üç zorluk ayarı, ACİL DURUM’u tercih ettiğiniz oyun tarzına göre ayarlamanıza izin verir.
  • Eksiksiz paket: ACİL 5 senaryosunda birlik ekibinizi kurun, ACİL 2016 ve 2017 kampanyalarında ve çok oyunculu ve ücretsiz haritalarda veba ve terörle savaşın!
  • Mac sürümü dahil! Mac’te kampanya, serbest oyun ve çok oyunculu oynayın. Mac sürümü modları desteklemez, ancak Windows sürümünün diğer tüm özelliklerini sunar!

KURULUM:
İndirdiğiniz rar içindeki dosyayı oyunun ana klasörü içindeki “data\em5\local\localization\en” klasörüne atın.

EMEĞİ GEÇENLER: Sweaty

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir