Oyun Gündem

Elex 2’den Yeni Ekran Görüntüleri

Piranha Bytes’tan ( Gothic , Gothic 2 , Gothic 3 , Risen ) Almanlar ve yayıncı THQ Nordic, devasa rol yapma oyunu Elex 2’nin konsept çizimlerini ve ekran görüntülerini gösterdi. Oyun PC (Steam, GOG), Xbox One ve Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkacak. Oyun 1 Mart 2022’de çıkacak.

Oyun Hakkında:

ELEX II , Gothic ve Risen geliştiricileri ünlü stüdyo Piranha Bytes’ın açık dünya RPG’si ELEX’in devamı niteliğindedir . In ELEX II, sen Magalan kıyamet sonrası dünyaya dönecektir – sayesinde jetpack, onun çok yüzlü yayılmasına keşfetmek görülmemiş serbest olur.

Jax’in Hybrid’e karşı kazandığı zaferden bu yana birkaç yıl bile geçmedi, göklerden gezegene inen ve beraberinde kara elx’in en tehlikeli güçlerini getiren ve tüm canlılar için bir tehdit oluşturan yeni bir tehlike. Magalan’ı korumak için Jax, gezegendeki tüm fraksiyonların ortak bir düşmana karşı birleşmesiyle mücadele ederken aynı zamanda küçük oğlu Dex’in yetiştirilmesine katılmaya çalışıyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?