HaberlerOyun Gündem

Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’sinin Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’sinin çıkışıyla ilgili heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan bu DLC paketi hala geliştirme aşamasındayken, oyuncuların beklemeye sabrı kalmamıştı.

Son bilgilere göre, DLC’nin çıkış tarihiyle ilgili somut bir açıklama olmasa da, bir oyun takipçisi tarafından internet üzerinde paylaşılan bilgilere göre Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC’si 5 Şubat 2024 tarihinde piyasada olabilir. Ancak bu bilgi henüz resmi olarak doğrulanmış değil.


Çıkış Tarihi 5 Şubat 2024 Olabilir!

FromSoftware, oyunun genişleme paketi hakkında resmi bir açıklama yapana kadar yalnızca tahminler üzerinden hareket etmek gerekiyor. Ancak bu haberin ilginç bir ayrıntısı daha var; oyunun genişleme paketi, 7 Aralık’ta Los Angeles’taki Microsoft Theatre’da düzenlenecek olan The Game Awards 2023 etkinliğinde tanıtılabilir.

20 milyondan fazla kopya satan bu başarılı oyun için paylaşılan bu tahmini tarihler, oyunseverleri heyecanlandırdı. Elden Ring’in yeni DLC’siyle ilgili beklentiler oldukça yüksek.

Litachi

Merhaba, Ben, Galatasaray'a olan fanatik tutkumla bilgisayar oyunları dünyasına adım atan biriyim. Hem futbolun hem de MMORPG oyunlarının heyecanı beni büyüleyen iki önemli tutku haline geldi. Galatasaray sevgim beni maçları kaçırmadan takip etmeye yönlendirirken, MMORPG oyunları ise strateji geliştirme, takım çalışması ve macera dolu dünyalarda yeni deneyimler kazanma fırsatı sunuyor. Bu iki dünya, beni hem rekabetçi bir Galatasaray taraftarı hem de bir MMORPG macerası arayışında bir oyuncu haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir