Oyun Gündem

Elden Ring’in PC versiyonu için 1.02.3 Yaması Yayınlandı

PC’de Elden Ring için yeni bir güncelleme yayınlandı ve 1.02.3 sürümüne yükseltildi. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, bazı oyuncular denetleyicilerin tanınmamasıyla ilgili bir sorunla karşılaştı ve en son oyun güncellemesi bu sorunu düzeltiyor gibi görünüyor. Bu, şüphesiz sorunları olan oyuncular için büyük bir rahatlama olacaktır ve bu sorunun zamanında çözüldüğünü görmek ise güzel.

1.02.3 PC Yama İçeriği:
Bilgisayara bağlı denetleyicinin belirli koşullar altında tanınmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Kontrolör sorunu, PC oyuncularının geçen hafta Elden Ring’e yaptığı birkaç şikayetten biriydi. Eleştirmenler oyuna yüksek puanlar verirken, bazı PC oyuncuları oyunu Metacritic’te “0” puanla doldurdu ve denetleyici bağlantısı, geniş ekran desteği eksikliği ve daha fazlasıyla ilgili sorunları listeledi.

Elden Ring’e son birkaç gün içinde birkaç eleştiri gelse de, oyunun geneli oldukça iyi. Hidetaka Miyazaki’nin son çalışması, sosyal medya tartışmalarına hakim olan oyuncular arasında büyük ilgi gördü.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?