Oyun GündemTürkçe Yamalar

Elden Ring Türkçe Yama ve Kurulumu v1.04.1 Güncel Sürüm

Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

• Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

• Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

• Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

• Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim
Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.

KURULUM:
İndirdiğiniz yamayı oyunun kurulu olduğu yere (eldenring/game) kopyalayın ve kurulum yapın.
Laptoplarda FPS Çözümü:

NOT:
Yama v1.02.1, 1.03.1, 1.03.2 ve 1.04.1 versiyonlarına uyumludur.

YAMAYI İNDİR

KAYNAK: Cousty

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

21 Yorum

  1. sayın sayfa sahipleri bu yama için teşekkürler şimdide Shadow Warrior 3 çıktı bugün serinin son oyunu bunuda çevirirseniz seviniriz=)

  2. Nasıl anlışılabilir olabilir ki, ingilizcesi ağır bir ingilizce şiirler yer alıyor çoğu dialog da, ana menü ve belki item açıklamaları düzgündür, konuşmaları tamamen bozmaz mı? Aşırı yalan açıklama gibi geldi.

  3. tılsımların adında ve açıklamalarında ? var nedeni nedir ? benmi bir hata yaptım yoksa zaten böylemi

  4. tılsımlar bozuk hepsinde ?accessoryinfo? yazıyor.

  5. 1.02.1 kullanıyorum. yamayı da oyun ilk çıktığı zamanlarda yüklemiştim. yamaya o günden bu güne güncelleme getirdiniz mi? yani yeniden yüklersem düzelme ihtimali var mı?

  6. Merhaba, yamayı henüz kurmadım deneyeceğim. Fakat bir sorum var. Yamayı kurduktan sonra online, co-op bir şekilde oynamak sıkıntı yaratır mı? Teşekkürler.

  7. Merhabalar oyun crack li dediğiniz gibi herşeyi harfiyen yaptım fakat yama kuruluyor ama oyun ingilizce..Yardımcı olursanız sevinirim..Versiyon1.0.3.1

  8. oyun sürümü ve veri kaydetme sürümü farklı hatas veriyo nasıl düzelticez onu başa atıyor hep

  9. eldenring_tr yi çalıştırmaya çalıştığımda bilgisayarınız çalıştıramıyor yayımcıdan uyumlu sürüm isteyin diyor ne yapmalıyım

  10. Merhabalar, v1.07.0 güncellemesi ile uyumlu hale getirilecek midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir