Elden RingOyun GündemRehberTümü

Elden Ring: Sınırsız Smithing Stones 5 & 6 Nasıl Bulunur?

Bu kılavuz, Elden Ring hayranlarının Smithing-Stone Madencisinin Bell Rulmanını [3] bulmasına ve Smithing Stone [5] ve [6] satın alma yeteneğinin kilidini açmasına yardımcı olacaktır.

Elden Ring’de silahlarının tam saldırı potansiyelini ortaya çıkarmak isteyen oyuncuların çeşitli Demir Taşları elde etmeleri gerekecek. Bu Taşlar arasında, hayranların birçok yerde bulabileceği Smithing Stones 5 ve 6 vardır. Oyuncular ayrıca tercihleri ​​buysa, Elden Ring’de sınırsız sayıda Smithing Stone [5] ve Smithing Stone [6] satın alabilirler ve bu kılavuz bunun nasıl yapıldığını tam olarak açıklar.

Elden Ring: Smithing Stone Nasıl Alınır [5] & [6]

Smithing Stones 5 ve 6’yı satın alma yeteneğinin kilidinin açılması, oyuncuların Smithing-Stone Miner’s Bell Bearing [3] elde etmesini gerektirir. Bu anahtar eşya, Elden Ring haritasının kuzeydoğu köşesine yakın Devlerin Dağ Tepelerinde bulunan Zamor Harabeleri’nin altındaki bir sandık içinde bulunabilir. Tam netlik için, oyuncuları Zamor Harabeleri’nin altına ve Bell Rulman ile sandığa götürecek olan merdivenlerin konumu aşağıdaki haritada belirtilmiş ve basamaklar bir meşale ile işaretlenmiştir.

Unutulmamalıdır ki, oyuncuların Mountaintops of the Giants ve Zamor Ruins’e erişebilmeleri için bazı ön koşulları yerine getirmeleri gerekecektir. Daha spesifik olarak, hayranlar geçidi engelleyen Draconic Tree Sentinel’i yenmeli ve Elden Ring’de iki Great Runes elde etmelidir. Bu ön koşullar, oyuncuların ilk önce seviye atlamak ve makul teçhizatı toplamak için biraz çaba göstermeleri gerekeceğinden, oyuncuların Smithing Stone [5] ve Smithing Stone [6] oyunlarının çok erken aşamalarında satın almalarını engelleyecektir.

Smithing-Stone Miner’s Bell Bearing [3]’ü elde ettikten sonra, hayranlar Elden Ring’s Roundtable Hold’a gitmeli ve öğeyi Twin Maiden Husks’a sunmalıdır. Oyuncular daha sonra harcayacak biraz Rünleri olduğu sürece bu satıcılardan Smithing Stones 5 ve 6’yı istedikleri gibi satın alabilmelidir. Bir oyuncu Çanı teslim ettikten sonra İkiz Kız Kabukluların teklifleri arasında bu Taşları görmüyorsa, bir Lütuf Bölgesinde zaman geçirmeleri ve tekrar kontrol etmeleri önerilir.

Bahsedilmesi gereken son bir şey, oyuncuların diğer iki Çan Rulmanını bularak Twin Maiden Husks’tan Smithing Stones 1, 2, 3 ve 4’ü satın alabilmeleridir. Elden Ring’de Smithing Stones 1 ve 2’yi satın almakla ilgilenen hayranlar için, ilgili Bell, Liurnia’daki Raya Lucaria Kristal Tüneli’nin sonunda patronu yenerek elde edilir. Smithing Stones 3 ve 4’ü satın almak isteyenler için de o Çan Altus Yaylası bölgesindeki Mühürlü Tünel’de.

Elden Ring PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?