Elden RingOyun GündemRehber

Elden Ring: Seppuku Ash Of War Nasıl Elde Edilir?

Elden Ring’in blood-loss affinity, Seppuku Ash of War tarafından büyük ölçüde geliştirildi ve oyuncuların onu bulabileceği yer burası.

Elden Ring’in silahlarının, büyülerinin, efsunlarının ve Ash of War becerilerinin çoğu Aradaki Diyarlara dağılmış durumda. Bazı öğeler, oyuncuların koşabileceği veya yanından geçebileceği basit bir ganimet düşüşünden elde edilirken, diğerleri, oyuncular onları alana kadar bir sandık veya Gözyaşı Scarab içinde gizli tutulur.

Elden Ring’in Savaşın Külleri, kendilerine benzersiz bir oyun stili veya mevcut yapılarına buff sunan özel yeteneklere veya saldırılara güvenen oyuncular için çok önemlidir. Birçok benzersiz inşa fırsatına sahip bir aksiyon RPG’si olarak, oyuncuların bazen aşırı tedarik durumları oluşturmak ve en etkili durumlarına bir yakınlıktan yararlanmak için eşleştirebilecekleri dinamik silah ve beceri kombinasyonları vardır. Örneğin, oyuncular kan kaybı birikiminden yararlanmak istiyorlarsa, Seppuku Ash of War’ı nasıl elde edeceklerine bakmalılar.

Elden Ring’de Seppuku Ash of War Nasıl Elde Edilir

Elden Ring’in Seppuku Ash of War’ını bulmak için oyuncuların önce Mountaintops of the Giants’a ulaşmaları gerekiyor. Bu, oyuncuların Morgott’u yenene kadar Lands Between’in kuzeydoğu karlı zirvelerinden engellenmiş olmaları nedeniyle, oyuncuların Seppuku Ash of War’ı talep etmeden önce oldukça fazla Elden Ring tamamlamaları gerekeceği anlamına gelir.

Ancak oyuncular bu alana eriştiğinde, Ash of War almakta serbesttir ve en üst köşede, Freezing Lake zarafet alanına en yakın yerde bulunur.

Zor kısım tamamlandıktan ve zorunlu ilerleme tamamlandıktan sonra, oyuncuların sadece Dondurucu Göl’e ulaşmaları yeterlidir. Seppuku Savaş Külleri, donmuş gölün kıyısında, bu zarafet alanından çok uzakta olmayan, uçurumun kenarındaki bir tepe çıkıntısının yakınında, görünmez bir Gözyaşı Bokböceği’nden alınır, bu yüzden toplama için olgunlaşmıştır.

Neyse ki Elden Ring’deki basit bir numara, Scarab’lar önceden belirlenmiş rotaları takip ederken oyuncular saldırılarını zamanlamada sorun yaşıyorsa görünmez Gözyaşı Bokböceği yakalamaya çalışırken yardımcı olur.

Ayrıca, silahın Seppuku’nun animasyonunun bir parçası olarak oyuncu karakterinin midesine nüfuz etmesi nedeniyle, etkinleştirildiğinde sağlıklarına bir miktar zarar vereceklerini de belirtmek gerekir. Bununla birlikte, oyuncu yapısını kan afinitesi etrafında yoğunlaştırdıysa, güçlendirilmiş durum etkisi bunu yapmak için bir teşvikten daha fazlası olmalıdır.

Seppuku birçok silaha uygulanabilir, ancak kasıtlı olarak samuray sınıfının katanası, Uchigatana veya Kanlı Parmak Avcısı Yura’nın Nagakiba’sı gibi kan kaybı yapıları ve silahlarıyla evlenir.

Ayrıca, oyuncular gölün üzerine fazla adım attıklarında gölü kaplayan soğuk bir sis içinde görünen Dondurucu Sis Borealis’in ortaya çıkma noktasından kaçınmak için oyuncuların donmuş gölün solunda kalmaları tavsiye edilir. Neyse ki, bu patron tamamen önlenebilir.

Elden Ring PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?