Oyun Gündem

Elden Ring, PVP Arena DLC’si Gelebilir

FromSoftware’in diğer oyunlarından bazıları gibi, Elden Ring gelecekte bir noktada çok oyunculu bir arena DLC’si alabilir gibi görünüyor. Oyun dünyasında büyük, arena benzeri bir yapı zaten mevcut, ancak şu anda oyuncular tarafından erişilemiyor. Tanınmış mod yapımcısı Lance McDonald, serbest dolaşımlı bir kamera modundan yararlanarak arenanın içinin nasıl göründüğüne dair bir video yayınladı.

Video, geniş, açık bir orta alana, üç ayrı girişe ve oturma içeren büyük bir yarım daire yapısına sahip Kolezyum tarzı bir amfitiyatro veya arenayı gösteriyor. Yapının dışı, Elden Ring’in açık dünyasında görülebilir, bazı oyuncular bunun bir boss savaşı için bir yer olabileceğini tahmin ediyor, ancak arena normal oyunla şu ana kadar erişilemez durumda.

Elden Ring, oyunda şu anda erişilemeyen bir alanda kaydettiğim videoya dayanarak muhtemelen gelecekte çok oyunculu arena DLC’si alacak.

Dark Souls ve Dark Souls 3 dahil önceki FromSoft oyunları, çıkış sonrası DLC’ye PVP arena modları ekledi, bu nedenle şu anda erişilemeyen bu alanın benzer bir şey için tasarlanmış olması pek olası.

Bu arena oyundaki türünün tek örneği değil, Elden Ring’in açık dünyasında bulunabilecek gizemli bir şekilde kilitli iki başka arena daha var ve diğer mod yapımcıları tarafından yapılan keşifler, hepsinin ayrıntılı olduğunu gösterdi. muhtemelen gelecekteki bir tür içerik için kullanılmak üzere tasarlandı.

Mod yapımcısı Lance McDonald, FromSoft oyunlarını mod’laması, Sekiro: Shadows Die Twice’da kesilmiş içeriği ortaya çıkarmasıyla ve Bloodborne için oyuncuların oyunu 60 fps’de çalıştırmasını sağlayan bir mod yayınlamasıyla tanınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir