Oyun GündemPCPlay StationXBOX

EA’den Iron Man Sürpizi!

Electronic Arts, son zamanlarda eskiden çok eleştirdiği tek kişilik oyunlara geçmiş gibi duruyor. Çıkan dedikodulara göre EA, tek kişilik Marvel oyunları üzerinde çalışıyor olabilir.

Son zamanlarda EA’nin Black Panther oyunu üzerinde çalıştığı iddiaları çıkmıştı. İddiaların ardından Jeff Grubb, EA’in Black Panther dışında yeni bir Marvel oyunu daha çıkaracağını belirtmişti. Ünlü Dedikodu uzmanı Tom Henderson, geliştirilen oyunun Iron Man olabileceğini belirtti.

Electronic Arts, Marvel ve Star Wars gibi oyunların karakterlerini lisanslayarak tek kişilik oyunlar geliştirme konusunda çok istekli bir tablo çiziyor.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir Yorum

  1. sen ciddimisin EA lan tek kişilik oyunlar herzaman kazançlıydı sadece senin yaptığın bazı oyunlar çok kötüydü daha yeni anladı yönetimdeki şahızlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?