Oyun Gündem

EA ve Lucasfilm Games, Respawn Entertainment’tan üç Yeni Star Wars Oyununu Duyurdu

EA, Star Wars evreni üzerindeki çalışmalarını henüz bitirmedi. Yayıncı, tümü geliştirici Respawn Entertainment tarafından bir şekilde küratörlüğünü yapılan üç yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor . Bu oyunlar arasında Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı , birinci şahıs nişancı ve bir strateji oyunu yer alıyor.

Apex Legends, Titanfall ve Star Wars Jedi: Fallen Order üzerindeki çalışmalarıyla tanınan Respawn Entertainment, bu yeni oyunların geliştirilmesine ve üretilmesine öncülük ediyor. Respawn’ın CEO’su ve Kurucusu Vince Zampella, EA’nın Lucasfilm ile olan işbirliğinin bu yeni aşamasını, Respawn’ın ödüllü oyun geliştirme geçmişine ve ilgi çekici Star Wars hikayeleri yaratma deneyimine dayanarak yönetecek.

2019’da piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra bir franchise başlangıcı olduğu doğrulanan Star Wars: Jedi serisindeki yeni oyun, yine ilk oyunun geliştirilmesine öncülük eden ve aynı zamanda bunda da parmağı olan Stig Asmussen’in sorumluluğunda olacak. orijinal God of War üçlemesi.

Yepyeni Star Wars birinci şahıs nişancı oyununun geliştirilmesine, Star Wars serisiyle uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Respawn Oyun Direktörü Peter Hirschmann liderlik ediyor. Üçüncü oyun, oyun endüstrisi kıdemli Greg Fourstch tarafından yönetilen yeni kurulan stüdyo Bit Reactor ile işbirliği içinde geliştirilen bir Star Wars strateji oyunudur. Respawn, Bit Reactor’ın oyunun geliştirilmesine öncülük ettiği yeni Star Wars strateji oyununu üretecek.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?