Oyun Gündem

Need for Speed ​​Unbound İçin İlk Fragman Yayınladı ve Oyun Hakkında Bilgiler de Açıklandı

IGN, fragmanı yayınlanan Need for Speed ​​Unbound hakkında çözünürlük, kare hızları, modlar ve daha fazlasını içeren detayları öğrenmeyi başardı.

Öncelikle Need for Speed ​​Unbound’un Frostbite Engine’de oluşturulduğu ve 4K grafiklere ve 60 FPS’ye sahip olacağı biliniyordu. Oyunun açık dünyasının adı Lakeshore olacak ve sokakları özgürce keşfetmemizi sağlayacak. Frostbite Engine ve mevcut nesil donanımı kullanan Need for Speed ​​Unbound, yeni bir yüksek kare hızlı fizik yönetim sistemi sunacak. Need for Speed ​​Unbound, tek oyunculu ve çapraz oynama ile çevrimiçi oynama özelliğini içerecek.

Need for Speed ​​Unbound’da daha “taktik” bir şekilde sunulacak olan polisiye de yer alacak. Kaçmak için takip sırasında kullanmak zorunda kalacağımız, kendi güçlü ve zayıf yönlerine sahip farklı türde düşman araçları olacak. Oyuncular ayrıca polislerin saldırganlık seviyesini seçebilecek ve polisi önceden görüp onlardan kaçınmanıza izin veren araçlara sahip olacaklar. 

Çok oyunculu, dünyayı dolaşmak, arkadaşlarla tanışmak ve sadece birlikte vakit geçirmek mümkün olacak. Bundan sonra, istediğiniz zaman diğer oyuncularla yarışlara erişebilirsiniz. Ayrıca Need for Speed ​​Unbound, fotoğraflarınızı ve başarılarınızı sergilemenizi sağlayan bir sisteme sahip olacak.

Kişiselleştirme açısından, Forza Horizon’a benzer şekilde arabaların tüm ana bileşenlerinin yanı sıra karakterinizin detaylarını da tanımlamak mümkün olacak. Ancak oyunda kaç araç olacağı belirtilmedi.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?